Trener Genoi pod wrażeniem gry Piątka

Foto: Wikipedia

Menedżer Geoi Davide Ballardini jest pod wrażeniem formy, którą zaprezentowało Empoli. Jest również podekscytowany grą Krzysztofa Piątka, który strzelił pierwszego gola w debiucie Serie A.

Dla Geoi było to pierwsze spotkanie w tym sezonie, ponieważ poprzedni mecz z Milanem został przełożony na 31 października z powodu zawalenia się mostu, w wyniku którego śmierć poniosły 43 osoby.

– Wspomnienia wracają szczególnie, gdy przejeżdżamy obok każdego dnia. Musimy mieć jednak nadzieję, że w końcu będzie lepiej. Odczuwaliśmy przez to dyskomfort psychiczny i fizyczny. Zagraliśmy przeciwko bardzo silnej drużynie Empoli i byłem pod ich wrażeniem – powiedział Ballardini.

– Byli w lepszej kondycji niż my, ale szczęście nam sprzyjało i obroniliśmy wynik – dodał.

– Boję się mówić o Piątku, ponieważ nie chcę nakładać na niego dodatkowej presji, ale wydaje się być kompletny. Mam wrażenie, że może stać się jednym z filarów drużyny. Staram się jednak o tym szeptać, a nie krzyczeć w duchu – podsumował grę Polaka.

Polak został ulubieńcem kibiców po tym jak na początku miesiąca zdobył cztery gole w pucharze Włoch.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 527 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*