TABELA LIGUE 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. PSG 10 10 0 0 37 6 +31 30
2. Lille 10 7 1 2 19 8 +11 22
3. Montpelier 10 5 4 1 14 7 +7 19
4. Marsylia 10 6 1 3 22 16 +6 19
5. Lyon 10 5 2 3 16 12 +4 17
6. St. Etienne 10 4 4 2 12 13 -1 16
7. Strasbourg 10 4 3 3 18 14 +4 15
8. Bordeaux 10 4 2 4 13 13 0 14
9. Toulouse 10 3 4 3 10 16 -6 13
10. Angers 10 3 3 4 12 13 -1 12
11. Rennes 10 3 3 4 13 15 -2 12
12. Caen 10 2 5 3 10 13 -3 11
13. Reims 10 2 5 3 5 10 -5 11
14. Nice 10 3 2 5 7 14 -7 11
15. Nimes 10 2 4 4 13 18 -5 10
16. Dijon 10 3 1 6 10 15 -5 10
17. Amiens 10 3 1 6 11 18 -7 10
18. Nantes 10 2 3 5 12 16 -4 9
19. Monaco 10 1 3 6 10 15 -5 6
20. Guinamp 10 1 3 6 6 18 -12 6

TERMINARZ I WYNIKI

1. KOLEJKA

Piątek – 10 sierpnia

Marsylia – Toulouse 4:0 (1:0)
45′ Dimirti Payet (rzut karny), 62′ Dimitri Payet, 89′ Valere Germain, 90+2′ Florian Thauvin

Sobota – 11 sierpnia

Nantes – Monaco 1:3 (0:0)
90+2′ Emiliano Sala – 69′ Rony Lopes, 80′ Stefan Jovetic, 83′ Radamel Falcao

Lille – Rennes 3:1 (1:1)
45′ Lebo Mothiba, 54′ Nicolas Pepe, 68′ Jonathan Mamba – 43′ Clement Grenier

Angers – Nimes 3:4 (1:1)
33′ Pierrick Capelle, 51′ Angelo Fulgini, 55′ Ismael Traore – 4′ Sada Thioub, 76′ 88′ Clement Depres, 85′ Renaud Ripart

Montpelier – Dijon 1:2 (1:0)
5′ Pedro Mendes – 51′ Julio Tavares, 90+1′ Senou Coulibaly

Nice – Reims 0:1 (0:1)
2′ Moussa Doumbia

Saint-Etienne – Guinamp 2:1 (1:0)
45′ Wahbi Khazri, 80′ Lois Diony – 56′ Marcus Thuram (rzut karny)

Niedziela – 12 sierpnia

Lyon – Amiens 2:0 (1:0)
24′ Bertrand Traore, 75′ Memphis Depay

Bordeaux – Strasbourg 0:2 (0:0)
68′ Ibrahim Sissoko, 78′ Joia Da Costa

PSG – Caen 3:0 (2:0)
10′ Neymar, 35′ Adrien Rabiot, 89′ Timothy Weah

2. KOLEJKA

Piątek – 17 sierpnia

Reims – Lyon 1:0 (1:0)
32′ Pablo Chavarria

Sobota – 18 sierpnia

17:00 – Guinamp – PSG 1:3 (1:0)
20′ Nolan Roux – 53′ Neymar (rzut karny), 82′ 90′ Kylian Mbappe

Amiens – Montpelier 1:2 (0:0)
82′ Moussa Konate (rzut karny) – 52′ Florent Mollet, 71′ Ellyes Skhiri

Caen – Nice 1:1 (0:0)
51′ Yacine Bammou (rzut karny) – 82′ Igniatius Ganago

Dijon – Nantes 2:0 (1:0)
8′ 74′ Julio Tavares

Monaco – Lille 0:0 (0:0)

Rennes – Angers 1:0 (0:0)
81′ Ismaila Sarr

Niedziela – 19 sierpnia

Strasbourg – Saint-Etienne 1:1 (0:0)
55′ Anthony Goncalves – 88′ Makhtar Gueye

Toulouse – Bordeaux 2:1 (1:0)
44′ Aaron Leya, 67′ Mathieu Dossevi – 50′ Francois Kamano

Nimes – Marsylia 3:1 (1:0)
34′ Denis Bouanga, 62′ Sada Thioub, 87′ Renaud Ripart – 49′ Florian Thauvin

3. KOLEJKA

Piątek – 24 sierpnia

Lyon – Strasbourg 2:0 (1:0)
42′ Martin Terrier, 64′ Bertrand Traore

Sobota – 25 sierpnia

PSG – Angers 3:1 (1:1)
12′ Edinson Cavani, 51′ Kylian Mbappe, 66′ Neymar – 22′ Thomas Mangani (rzut karny)

Amiens – Reims 4:1 (1:0)
22′ Eddy Gnahore, 58′ Saman Ghoddos, 67′ 73′ Moussa Konate – 84′ Mathieu Cafaro

Montpelier – St.Etienne 0:0 (0:0)

Nantes – Caen 1:1 (0:1)
80′ Emiliano Sala (rzut karny) – 37′ Enzo Crivelli

Nice – Dijon 0:4 (0:0)
67′ Naif Aguerd, 83′ Oussama Haddadi, 86′ 90+2′ Jules Keita

Toulouse – Nimes 1:0 (0:0)
80′ Max Gradel (rzut karny)

Niedziela – 26 sierpnia

Lille – Guinamp 3:0 (2:0)
7′ Xeka, 10′ 73 Jonathan Bamba

Bordeaux – Monaco 2:1 (0:0)
48′ 90+2′ Francois Kamano – 63′ Pietro Pellegri

Marsylia – Rennes 2:2 (0:2)
54′ Lucas Ocampos, 72′ Ramy Bensebaini (samobójczy) – 38′ Benjamin Bourigeaud (rzut karny), 45+1′ Ismaila Sarr

4. KOLEJKA

Piątek – 31 sierpnia

Lyon – Nice 0:1 (0:0)
51′ Allan Saint-Maximin

Sobota – 1 września

Nimes – PSG 2:4 (0:2)
63′ Antonin Bobichon, 71′ Teji Savanier (rzut karny) – 36′ Neymar, 40′ Angel Di Maria, 77′ Kylian Mbappe, 90+1′ Edinson Cavani

20:00 – Angers – Lille 1:0 (0:0)
60′ Ismael Traore

Dijon – Caen 0:2 (0:1)
21′ Enzo Crivelli, 90+4′ Claudio Beauve

Guinamp – Toulouse 1:2 (1:2)
45′ Marcus Thuram – 2′ Max Gradel, 12′ Ibrahim Sangare

Reims – Montpelier 0:1 (0:0)
77′ Ambroise Oyongo

Strasbourg – Nantes 2:3 (1:2)
21′ Ludovic Ajorque, 81′ Joia Da Costa – 34′ Stefan Mitrović (samobójczy), 45+2′ Lucas Evangelista, 59′ Emiliano Sala

Niedziela – 2 września 

St. Etienne – Amiens 0:0 (0:0)

Rennes – Bordeaux 2:0 (2:0)
12′ Benjamin Andre, 16′ Ramy Bensebaini

Monaco – Marsylia 2:3 (0:1)
48′ Youri Tielemans, 53′ Radamel Falcao – 45+1′ Kostas Mitroglou, 74′ Florian Thauvin, 90+1′ Valere Germain

5. KOLEJKA

Piątek – 14 września

Nice – Rennes 2:1 (0:0)
77′ Allan Saint-Maximin, 89′ Pierre Less-Melou – 58′ Malang Sarr (samobójczy)

PSG – St. Etienne 4:0 (1:0)
22′ Julian Draxler, 51′ Edinson Cavani (rzut karny), 76′ Angel Di Maria, 84′ Moussa Diaby

Sobota – 15 września

Caen – Lyon 2:2 (0:1)
52′ Claudio Beauve (rzut karny), 73′ Prince Oniangue – 45′ Nabil Fekir, 88′ Ferland Mendy

Amiens – Lille 2:3 (0:1)
79′ Rafał Kurzawa, 90+2′ Salman Ghoddos -45+1′ 56′ 76′ Nicolas Pepe (dwie pierwsze bramki z rzutu karnego),

Dijon – Angers 1:3 (1:3)
13′ Wesley Said – 20′ Stephane Bahoken, 29′ Flavien Tait, 38′ Baptiste Santamaria

Montpelier – Strasbourg 1:1 (0:0)
50′ Damien Le Tallec – 90+2′ Lebo Mothiba

Toulouse – Monaco 1:1 (0:0)
79′ Aaron Leya – 57′ Youri Tielemans

Niedziela – 16 września

Nantes – Reims 0:0 (0:0)

Bordeaux – Nimes 3:3 (1:2)
26′ 56′ Jimmy Briand, 57′ Samuel Kalu – 32′ Baptiste Guillaume, 45′ Antonin Bobichon, 78′ Umut Bozok

Marsylia – Guinamp 4:0 (0:0)
57′ 80′ Florian Thauvin, 73′ Dimitri Payet, 83′ Kostas Mitroglou

6. KOLEJKA

Piątek – 21 września

Monaco – Nimes 1:1 (1:1)
27′ Radamel Falcao – 19′ Anthony Briancon

Sobota – 22 września

Lille – Nantes 2:1 (1:0)
10′ Jose Fonte, 68′ Nanitamo Ikone – 82′ Kalifa Coulibaly

Angers – Toulouse 0:0 (0:0)

Montpelier – Nice 1:0 (1:0)
35′ Gaetan Laborde

Reims – Dijon 0:0 (0:0)

St. Etienne – Caen 2:1 (0:1)
48′ Wahbi Khazri, 65′ Timothee Kołodziejczak – 31′ Faycal Fajr

Strasbourg – Amiens 3:1 (0:1)
48′ Kenny Lara, 68′ Benjamin Corgnet, 86′ Khaled Adenon – 45+1′ Emil Krafth

Niedziela – 23 września

Rennes – PSG 1:3 (1:1)
11′ Adrien Rabiot (samobójczy) – 45′ Angel Di Maria, 61′ Thomas Meunier, 83′ Maxime Choupo-Moting

Guinamp – Bordeaux 1:3 (0:0)
70′ Marcus Thuram (rzut karny) – 53′ Francois Kamano, 80′ Yann Karamoh, 90+4′ Nicolas De Preville

Lyon – Marsylia 4:2 (1:1)
27′ Houssem Aouar, 51′ 60′ Bertrand Traore, 74′ Nabil Fekir (rzut karny) – 39′ Florian Thauvin, 82′ Clinton N’Jie

7. KOLEJKA

Wtorek – 25 września

Monaco – Angers 0:1 (0:1)
27′ Stephane Bahoken

Nantes – Nice 1:2 (0:1)
57′ Emiliano Sala – 31′ Cristophe Jallet, 69′ Jean-Victor Makengo

Toulouse – St. Etienne 2:3 (0:1)
63′ Max Gradel – 78′ Jimmy Durmaz – 23′ Lois Diony, 66′ Remy Cabella, 75′ Yannis Salibur

Środa – 26 września

Amiens – Rennes 2:1 (0:0)
51′ Eddy Gnahore, 66′ Prince-Desir Gouano – 81′ Clement Grenier

Bordeaux – Lille 1:0 (1:0)
7′ Francois Kamano

Caen – Montpelier 2:2 (1:1)
10′ Saif-Eddine Khaoui, 64′ Yacine Bammou – 37′ Andy Delort, 52′ Damien Le Tallec

Dijon – Lyon 0:3 (0:3)
16′ 19′ Moussa Dembele, 35′ Martin Terrier

Marsylia – Strasbourg 3:2 (2:1)
41′ Dimitri Payet (rzut karny), 44′ Morgan Sanson, 90+1′ Valere Germain – 27′ Kenny Lala, 89′ Joia Da Costa

Nimes – Guinamp 0:0 (0:0)

PSG – Reims 4:1 (3:1)
5′ 44′ Edinson Cavani, 24′ Neymar (rzut karny), 55′ Thomas Meunier – 2′ Xavier Chavalerin

8. KOLEJKA

Piątek – 28 września

St. Etienne – Monaco 2:0 (1:0)
41′ 54′ Wahbi Khazri

Sobota – 29 września

Nice – PSG 0:3 (0:1)
22′ 90+2′ Neymar, 46′ Christopher Nkunku

Angers – Guinamp 0:1 (0:1)
45+1′ Nicolas Benezet

Caen – Amiens 1:0 (1:0)
40′ Casimir Ninga (rzut karny)

Lyon – Nantes 1:1 (1:0)
22′ Houssem Aouar – 62′ Gabriel Boschilla

Reims – Bordeaux 0:0 (0:0)

Strasbourg – Dijon 3:0 (1:0)
13′ Joia Da Costa, 81′ Lebo Mothiba, 90+1′ Jonas Martin

Niedziela – 30 września

Rennes – Toulouse 1:1 (0:0)
70′ M’Baye Niang (rzut karny) – 88′ Jeanclair Todibo

Montpelier – Nimes 3:0 (2:0)
28′ Ambroise Oyongo, 45+9′ Andy Delort (rzut karny), 79′ Gaetan Laborde

Lille – Marsylia 3:0 (0:0)
65′ Nicolas Pepe (rzut karny), 86′ 89′ Jonathan Bamba (pierwsza bramka z rzutu karnego)

9. KOLEJKA

Piątek – 5 października

Toulouse – Nice 1:1 (0:1)
54′ Matthieu Dossevi – 29′ Bassem Srarfi

Sobota – 6 października

Lille – St. Etienne 3:1 (1:1)
17′ 46′ Jonathan Bamba, 85′ Nicolas Pepe – 26′ Remy Cabella (rzut karny)

Amiens – Dijon 1:0 (1:0)
39′ Salman Ghoddos

Angers – Strasbourg 2:2 (0:2)
58′ Pierrick Capelle, 90+2′ Romain Thomas – 2′ 40′ Lebo Mothiba

Guinamp – Montpelier 1:1 (0:1)
64′ Nicolas Benezet – Andy Delort

Nimes – Reims 0:0 (0:0)

Niedziela – 7 października

Bordeaux – Nantes 3:0 (3:0)
5′ Yann Karamoh, 7′ 42′ Francois Kamano

Marsylia – Caen 2:0 (2:0)
36′ Kostas Mitroglou, 45′ Florian Thauvin

Monaco – Rennes 1:2 (0:1)
49′ Radamel Falcao – 14′ Damien Da Silva, 77′ Hatem Ben Arfa

PSG – Lyon 5:0 (1:0)
9′ Neymar, 61′ 66′ 69′ 74′ Kylian Mbappe

10. KOLEJKA

Piątek – 19 października

Lyon – Nimes 2:0 (1:0)
24′ Moussa Dembele, 90′ Memphis Depay

Sobota – 20 października

PSG – Amiens 5:0 (2:0)
12′ Marquinhos, 42′ Adrien Rabiot, 80′ Julian Draxler, 82′ Kylian Mbappe, 87′ Moussa Diaby

Caen – Guinamp 0:0 (0:0)

Dijon – Lille 1:2 (0:2)
81′ Mehdi Abeid (rzut karny) – 21′ Nicolas Pepe (rzut karny), 43′ Luis Araujo

Nantes – Toulouse 4:0 (2:0)
25′ 71′ 77′ Emiliano Sala, 38′ Gabriel Boschillia

Reims – Angers 1:1 (0:1)
73′ Pablo Chavarria – 36′ Ismael Traore

Strasbourg – Monaco 2:1 (1:0)
17′ Adrien Thomasson, 84′ Lebo Mothiba – 90+1′ Youri Tielemans (rzut karny)

Niedziela – 21 października

Montpelier – Bordeaux 2:0 (1:0)
17′ Gaetan Laborde, 53′ Andy Delort (rzut karny)

St. Etienne – Rennes 1:1 (1:1)
4′ Wahbi Khazri (rzut karny) – 34′ Ismaila Sarr

Nice – Marsylia 0:1 (0:1)
42′ Morgan Sanson

TERMINARZ KOLEJNYCH KOLEJEK POJAWI SIĘ TUTAJ WKRÓTCE

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

9 goli:

Kylian Mbappe (PSG)

8 goli:

Neymar (PSG)

7 goli:

Francois Kamano (Bordeaux)

Jonathan Mamba (Lille), Nicolas Pepe (Lille)

Florian Thauvin (Marsylia)

Emiliano Sala (Nantes)

5 goli:

Edinson Cavani (PSG)

Wahbi Khazri (St. Etienne)

Lebo Mothiba (Strasbourg)

4 gole:

Bertrand Traore (Lyon)

Dimitri Payet (Marsylia)

Radamel Falcao (Monaco)

Andy Delort (Montpelier)

Joia Da Costa (Strasbourg)

3 gole:

Moussa Konate (Amiens), Salman Ghoddos (Amiens)

Ismael Traore (Angers)

Julio Tavares (Dijon)

Marcus Thuram (Guinamp)

Moussa Dembele (Lyon)

Valere Germain (Marsylia), Kostas Mitroglou (Marsylia)

Youri Tielemans (Monaco)

Gaetan Laborde (Montpelier)

Angel Di Maria (PSG)

Ismaila Sarr (Rennes)

Max Gradel (Toulouse)

2 gole:

Eddy Gnahore (Amiens)

Stephane Bahoken (Angers), Pierrick Capelle (Angers)

Jimmy Briand (Bordeaux), Yann Karamoh (Bordeaux)

Enzo Crivelli (Caen), Claudio Beauve (Caen), Yacine Bammou (Caen)

Jules Keita (Dijon)

Nicolas Benezet (Guinamp)

Nabil Fekir (Lyon), Martin Terrier (Lyon),  Houssem Aouar (Lyon), Memphis Depay (Lyon)

Morgan Sanson (Marsylia)

Damien Le Tallec (Montpelier), Ambroise Oyongo (Montpelier)

Gabriel Boschillia (Nantes)

Allan Saint-Maximin (Nice)

Clement Depres (Nimes), Sada Thioub (Nimes), Renaud Ripart (Nimes), Antonin Bobichon (Nimes)

Thomas Meunier (PSG), Adrien Rabiot (PSG), Moussa Diaby (PSG), Julian Draxler (PSG)

Pablo Chavarria (Reims)

Clement Grenier (Rennes)

Lois Diony (St. Etienne), Remy Cabella (St. Etienne)

Kenny Lala (Strasbourg),

Aaron Leya (Toulouse), Mathieu Dossevi (Toulouse)

1 gol:

Rafał Kurzawa (Amiens), Emil Krafth (Amiens), Prince-Desir Gouano (Amiens)

Angelo Fulgini (Angers), Thomas Mangani (Angers), Flavien Tait (Angers), Baptiste Santamaria (Angers), Romain Thomas (Angers)

Samuel Kalu (Bordeaux), Nicolas De Preville (Bordeaux)

Prince Oniangue (Caen), Faycal Fajr (Caen), Saif-Eddine Khaoui (Caen), Casimir Ninga (Caen)

Senou Coulibaly (Dijon), Naif Aguerd (Dijon), Oussama Haddadi (Dijon), Wesley Said (Dijon), Mehdi Abeid (Dijon)

Nolan Roux (Guinamp),

Lebo Mothiba (Lille), Xeka (Lille), Jose Fonte (Lille), Nanitamo Ikone (Lille), Luiz Araujo (Lille)

Ferland Mendy (Lyon),

Lucas Ocampos (Marsylia), Clinton N’Jie (Marsylia)

Rony Lopes (Monaco), Stefan Jovetić (Monaco), Pietro Pellegri (Monaco),

Pedro Mendes (Montpelier), Florent Mollet (Montpelier), Ellyes Skhiri (Montpelier)

Lucas Evangelista (Nantes), Kalifa Coulibaly (Nantes)

Igniatius Ganago (Nice), Pierre Less-Melou (Nice), Christophe Jallet (Nice), Jean-Victor Makengo (Nice), Bassem Srarfi (Nice)

Denis Bouanga (Nimes), Teji Savanier (Nimes), Baptiste Guillaume (Nimes), Umut Bozok (Nimes), Antoine Briancon (Nimes)

Timothy Weah (PSG), Maxime Choupo-Moting (PSG), Christopher Nkunku (PSG), Marquinhos (PSG)

Moussa Doumbia (Reims), Mathieu Cafaro (Reims), Xavier Chavalerin (Reims)

Benjamin Bourigeaud (Rennes), Benjamin Andre (Rennes), Ramy Bensebaini (Rennes), M’Baye Niang (Rennes), Damien Da Silva (Rennes), Hatem Ben Arfa (Rennes)

Makhtar Gueye (St. Etienne), Timothee Kołodziejczak (St. Etienne), Yannis Salibur (St. Etienne)

Ibrahim Sissoko (Strasbourg), Anthony Goncalves (Strasbourg), Ludovic Ajorque (Strasbourg), Benjamin Corgnet (Strasbourg), Jonas Martin (Strasbourg), Adrien Thomasson (Strasbourg)

Ibrahim Sangare (Toulouse), Jimmy Durmaz (Toulouse), Jeanclair Todibo (Toulouse)

RZUTY KARNE

1) Dimitri Payet (Marsylia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Toulouse

2) Wesley Said (Dijon) – 1. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Montpelier

3) Marcus Thuram (Guinamp) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Saint-Etienne

4) Neymar (PSG) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Guinamp

5) Moussa Konate (Amiens) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Montpelier

6) Yacine Bammou (Caen) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Nice

7) Radamel Falcao (Monaco) 2. kolejka- Niewykorzystany w meczu z Lille

8) Thomas Mangani (Angers) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z PSG

9) Emiliano Sala (Nantes) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Caen

10) Max Gradel (Toulouse) – 3. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Nimes

11) Max Gradel (Toulouse) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Nimes

12) Samuel Kalu (Bordeaux) – 3. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Monaco

13) Benjamin Bourigeaud (Rennes) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Marsylią

14) Teji Savanier (Nimes) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z PSG

15) Loic Remy (Lille) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Angers

16) Benjamin Bourigeaud (Rennes) – 5. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Nice

17) Edinson Cavani (PSG) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z St. Etienne

18) Claudio Beauve (Caen) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Lyonem

19) Nicolas Pepe (Lille) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Amiens

20) Nicolas Pepe (Lille) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Amiens

21) Moussa Konate (Amiens) – 5. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Lille

22) Marcus Thuram (Guinamp) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bordeaux

23) Nabil Fekir (Lyon) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Marsylią

24) Dimitri Payet (Marsylia) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Strasbourgiem

25) Umut Bozok (Nimes) – 7. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Guinamp

26) Neymar (PSG) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Reims

27) Casimir Ninga (Caen) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Amiens

28) M’Baye Niang (Rennes) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Toulouse

29) Andy Delort (Montpelier) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Nimes

30) Nicolas Pepe (Lille) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Marsylią

31) Jonathan Bamba (Lille) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Marsylią

32) Remy Cabella (St. Etienne) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Lille

33) Thomas Mangani (Angers) – 9. kolejka – Niewykorzystany w meczu ze Strasbourgiem

34) Nicolas Pepe (Lille) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Dijon

35) Mehdi Abeid (Dijon) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Lille

36) Youri Tielemans (Monaco) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Strasbourgiem

37) Andy Delort (Montpelier) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bordeaux

38) Wahbi Khazri (St. Etienne) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Rennes

39) Hatem Ben Arfa (Rennes) – 10. kolejka – Niewykorzystany w meczu z St. Etienne

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) Ramy Bensebaini (Rennes) – 3. kolejka – W meczu z Marsylią

2) Stefan Mitrović (Strasbourg) – 4. kolejka – W meczu z Nantes

3) Malang Sarr (Nice) – 5. kolejka – W meczu z Rennes

4) Khaled Adenon (Amiens) – 6. kolejka – W meczu ze Strasbourgiem

5) Adrien Rabiot (PSG) – 6. kolejka – W meczu z Rennes