DYWIZJA A

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Francja 3 2 1 0 4 2 +2 7
2. Holandia 2 1 0 1 4 2 +2 3
3. Niemcy 3 0 1 2 1 5 -4 1

Niemcy – Francja 0:0 (0:0)

Francja – Holandia 2:1 (1:0)
14′ Kylian Mbappe, 75′ Olivier Giroud – 67′ Ryan Babel

Holandia – Niemcy 3:0 (1:0)
30′ Virgil Van Dijk, 87′ Memphis Depay, 90+3′ Georginio Wijnaldum

Francja – Niemcy 2:1 (0:1)
62′ 80′ Antoine Griezmann (druga bramka z rzutu karnego), 14′ Toni Kroos (rzut karny)

16 listopada 2018 – 20:45 – Holandia – Francja
19 listopada 2018 – 20:45 – Niemcy – Holandia

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Szwajcaria 3 2 0 1 9 3 +6 6
2. Belgia 2 2 0 0 5 1 +5 6
3. Islandia 3 0 0 3 1 11 -10 0

Szwajcaria – Islandia 6:0 (2:0)
13′ Steven Zuber, 23′ Denis Zakaria, 53′ Xherdan Shaqiri, 67′ Haris Seferović, 71′ Albian Ajeti, 82′ Admir Mehmedi

Islandia – Belgia 0:3 (0:2)
29′ Eden Hazard (rzut karny), 31′ 81′ Romelu Lukaku – 76′ Mario Gavranović

Belgia – Szwajcaria 2:1 (0:0)
58′ 84′ Romelu Lukaku

Islandia – Szwajcaria 1:2 (0:0)
81′ Alfred Finnbogason – 52′ Haris Seferović, 67′ Michael Lang

15 listopada 2018 – 20:45 – Belgia – Islandia
18 listopada 2018 – 20:45 – Szwajcaria – Belgia

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Portugalia 2 2 0 0 4 2 +2 6
2. Włochy 3 1 1 1 2 2 0 4
3. Polska 3 0 1 2 3 5 -2 1

Włochy – Polska 1:1 (0:1)
78′ Jorginho (rzut karny) – 40′ Piotr Zieliński

Portugalia – Włochy 1:0 (0:0)
48′ Andre Silva

Polska – Portugalia 2:3 (1:2)
18′ Krzysztof Piątek – 77′ Jakub Błaszczykowski – 31′ Andre Silva, 43′ Kamil Glik (samobójczy), 52′ Bernardo Silva

Polska – Włochy 0:1 (0:0)
90+2′ Cristiano Biraghi

17 listopada 2018 – 20:45 – Włochy – Portugalia
20 listopada 2018 – 20:45 – Portugalia – Polska

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Hiszpania 3 2 0 1 10 4 +6 6
2. Anglia 3 1 1 1 4 4 0 4
3. Chorwacja 2 0 1 1 0 6 -6 1

Anglia – Hiszpania 1:2 (1:2)
11′ Marcus Rashford – 13′ Saul, 32′ Rodrigo

Hiszpania – Chorwacja 6:0 (3:0)
24′ Saul, 33′ Marco Asensio, 35′ Lovre Kalinić (samobójczy), 49′ Rodrigo, 57′ Sergio Ramos, 70′ Isco

Chorwacja – Anglia 0:0 (0:0)

Hiszpania – Anglia 2:3 (0:3)
58′ Paco Alcacer – 90+8′ Sergio Ramos – 16′ 38′ Raheem Sterling, 30′ Marcus Rashford

15 listopada 2018 – 20:45 – Chorwacja – Hiszpania
18 listopada 2018 – 20:45 – Anglia – Chorwacja

DYWIZJA B

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Ukraina 3 3 0 0 4 1 +3 9
2. Czechy 3 1 0 2 3 4 -1 3
3. Słowacja 2 0 0 2 1 3 -2 0

Czechy – Ukraina 1:2 (1:1)
4′ Patrick Schick – 45+1′ Evgen Konoplyanka, 90+3′ Oleksandr Zinchenko

Ukraina – Słowacja 1:0 (0:0)
80′ Andriy Yarmolenko (rzut karny)

Słowacja – Czechy 1:2 (0:0)
62′ Marek Hamsik – 52′ Michael Krmencik, 76′ Patrick Shick

Ukraina – Czechy 1:0 (1:0)
43′ Ruslan Malinovsky

16 listopada 2018 – 20:45 – Słowacja – Ukraina
19 listopada 2018 – 20:45 – Czechy – Słowacja

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Rosja 3 2 1 0 4 1 +3 7
2. Turcja 3 1 0 2 4 6 -2 3
3. Szwecja 2 0 1 1 2 3 -1 1

Turcja – Rosja 1:2 (1:1)
41′ Serdar Aziz – 13′ Denis Cheryshev, 49′ Artiem Dzyuba

Szwecja – Turcja 2:3 (1:0)
35′ Isaac Thelin, 49′ Victor Claesson – 59′ Hanak Calhanoglu, 88′ 90+2′ Emre Akbaba

Rosja – Szwecja 0:0 (0:0)

Rosja – Turcja 2:0 (1:0)
20′ Roman Neustadter, 78′ Denis Czeryszew

17 listopada 2018 – 18:00 – Turcja – Szwecja
20 listopada 2018 – 20:45 – Szwecja – Rosja

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Bośnia i Hercegowina 3 3 0 0 5 1 +4 9
2. Austria 2 1 0 1 1 1 0 3
3. Irlandia Północna 3 0 0 3 1 5 -4 0

 Irlandia Północna – Bośnia i Hercegowina 1:2 (0:1)
90+3′ Will Grigg – 34′ Haris Duljević, 64′ Elvis Sarić

Bośnia i Hercegowina – Austria 1:0 (0:0)
78′ Edin Dżeko

Austria – Irlandia Północna 1:0 (0:0)
71′ Marko Arnautović

Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna 2:0 (1:0)
27′ 73′ Edin Dżeko

15 listopada 2018 – 20:45 – Austria – Bośnia i Hercegowina
18 listopada 2018 – 18:00 – Irlandia Północna – Austria

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Walia 3 2 0 1 5 3 +2 6
2. Dania 2 1 1 0 2 0 +2 4
3. Irlandia 2 0 1 1 1 4 -3 1

Walia – Irlandia 4:1 (3:0)
6′ Tom Lawrence, 18′ Gareth Bale, 37′ Aaron Ramsey, 55′ Connor Roberts – 66′ Shaun Williams

Dania – Walia 2:0 (1:0)
32′ 63′ Cristian Eriksen (druga bramka z rzutu karnego)

Irlandia – Dania 0:0 (0:0)

Irlandia – Walia 0:1 (0:0)
58′ Harry Wilson

16 listopada 2018 – 20:45 – Walia – Dania
19 listopada 2018 – 20:45 – Dania – Irlandia

DYWIZJA C

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Izrael 3 2 0 1 4 2 +2 6
2. Szkocja 2 1 0 1 3 2 +1 3
3. Albania 3 1 0 2 1 4 -3 3

Albania – Izreael 1:0 (0:0)
55′ Taulant Xhaka

Szkocja – Albania 2:0 (0:0)
48′ Berat Djimsiti (samobójczy), 68′ Steven Naismith

Izrael – Szkocja 2:1 (0:1)
52′ Dor Peretz, 75′ Kieran Tierney (samobójczy) – 25′ Charlie Mulgrew (rzut karny)

Izrael – Albania 2:0 (1:0)
8′ Tomer Hemed, 83′ Dia Saba

17 listopada 2018 – 20:45 – Albania – Szkocja
20 listopada 2018 – 20:45 – Szkocja – Izrael

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Finlandia 4 4 0 0 5 0 +5 12
2. Grecja 4 2 0 2 3 4 -1 6
3. Węgry 4 1 1 2 5 6 -1 4
4. Estonia 4 0 1 3 3 6 -3 1

Finlandia – Węgry 1:0 (1:0)
7′ Teemu Pukki

Estonia – Grecja 0:1 (0:1)
14′ Konstantinos Fortounis

Węgry – Grecja 2:1 (2:1)
15′ Roland Sallai, 42′ Laszlo Kleinheisler – 18′ Kostas Manolas

Finlandia – Estonia 1:0 (1:0)
12′ Teemu Pukki

Grecja – Węgry 1:0 (0:0)
65′ Kostas Mitroglou

Estonia – Finlandia 0:1 (0:0)
90+1′ Teemu Pukki

Finlandia – Grecja 2:0 (0:0)
46′ Pyry Soiri, 89′ Glen Kamara

Estonia – Węgry 3:3 (1:1)
20′ Slim Luts, 70′ Mate Patkai (samobójczy), 79′ Henri Anier – 24′ Dominik Nagy, 54′ 81′ Adam Szalai

15 listopada 2018 – 20:45 – Węgry – Estonia
15 listopada 2018 – 20:45 – Grecja – Finlandia
18 listopada 2018 – 20:45 – Węgry – Finlandia
18 listopada 2018 – 20:45 – Grecja – Estonia

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Norwegia 4 3 0 1 4 1 +3 9
2. Bułgaria 4 3 0 1 5 3 +2 9
3. Cypr 4 1 1 2 4 6 -2 4
4. Słowenia 4 0 1 3 3 6 -3 1

Słowenia – Bułgaria 1:2 (1:1)
40′ Miha Zajc – 3′ 59′ Bozhidar Kraev

Norwegia – Cypr 2:0 (2:0)
21′ 42′ Stefan Johansen (Norwegia)

Bułgaria – Norwegia 1:0 (0:0)
59′ Radoslav Vasiliev

Cypr – Słowenia 2:1 (0:0)
69′ Pieros Sotiriou, 89′ Petar Stojanović (Samobójczy) – 54′ Robert Berić

Norwegia – Słowenia 1:0 (1:0)
45+5′ Ole Selnaes

Bułgaria – Cypr 2:1 (0:1)
59′ Kiril Despodov, 68′ Todor Nedelev – 41′ Grigoris Kastanos

Słowenia – Cypr 1:1 (0:1)
83′ Nejc Skubić – 37′ Fotis Papoulis

Norwegia – Bułgaria 1:0 (1:0)
31′ Mohamed Elyounoussi

16 listopada 2018 – 20:45 – Cypr – Bułgaria
16 listopada 2018 – 20:45 – Słowenia – Norwegia
19 listopada 2018 – 20:45 – Cypr – Norwegia
19 listopada 2018 – 20:45 – Bułgaria – Słowenia

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Serbia 4 2 2 0 5 2 +3 8
2. Czarnogóra 4 2 1 1 6 3 +3 7
3. Rumunia 4 1 3 0 4 3 +1 6
4. Litwa 4 0 0 4 2 9 -4 0

Litwa – Serbia 0:1 (0:1)
38′ Dusan Tadić (rzut karny)

Rumunia – Czarnogóra 0:0 (0:0)

Czarnogóra – Litwa 2:0 (2:0)
34′ Stefan Savić (rzut karny), 35′ Marko Janoković

Serbia – Rumunia 2:2 (1:0)
26′ 63′ Aleksandar Mitrović – 48′ Nicolae Stanciu (rzut karny), 68′ George Tucudean

Czarnogóra – Serbia 0:2 (0:1)
18′ 81′ Aleksandar Mitrović (pierwsza bramka z rzutu karnego)

Litwa – Rumunia 1:2 (0:1)
90′ Arturas Zulpa – 13′ Alexandru Chipciu, 90+4′ Alexandru Maxim

Rumunia – Serbia 0:0 (0:0)

Litwa – Czarnogóra 1:4 (0:3)
88′ Rolandas Baravykas – 10′ 45+1′ Stefan Mugosa (druga bramka z rzutu karneg0), 35′ Boris Kopitović, 86′ Darko Zorić

17 listopada 2018 – 15:00 – Serbia – Czarnogóra 
17 listopada 2018 – 20:45 – Rumunia – Litwa
20 listopada 2018 – 20:45 – Serbia – Litwa 
20 listopada 2018 – 20:45 – Czarnogóra – Rumunia

Ranking zespołów z trzecich miejsc (najgorszy spada do dywizji D):

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. 0 0 0 0 0 0 0 0
2. 0 0 0 0 0 0 0 0
3. 0 0 0 0 0 0 0 0
4. 0 0 0 0 0 0 0 0

DYWIZJA D

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Gruzja 4 4 0 0 9 0 +9 12
4. Kazachstan 4 1 1 2 6 4 +2 5
3. Łotwa 4 0 2 2 1 5 -4 2
2. Andora 4 0 2 2 1 8 -7 2

Kazachstan – Gruzja 0:2 (0:0)
69′ Giorgi Chakvetadze, 74′ Sergey Maliy (samobójczy)

Łotwa – Andora 0:0 (0:0)

Gruzja – Łotwa 1:0 (0:0)
77′ Tornike Okriashvili (rzut karny)

Andora – Kazachstan 1:1 (0:0)
86′ Jordi Alaez – 68′ Yuri Logvinenko

Gruzja – Andora 3:0 (1:0)
33′ 84′ Valeri Qazaishvili, 90+4′ Jaba Kankava

Łotwa – Kazachstan 1:1 (1:1)
40′ Arturs Karasauskas – 16′ Baktiyor Zaynutdinov

Kazachstan – Andora 4:0 (2:0)
21′ Yerkebulan Seidakhmet, 39’Baurzhan Turysbek, 61′ Josep Gomes (samobójczy), 74′ Roman Murtazayev

Łotwa – Gruzja 0:3 (0:2)
8′ Jaba Kankava, 29′ Valeriane Gvilla, 61′ Giorgi Chakvetadze

15 listopada 2018 – 16:00 – Kazachstan – Łotwa
16 listopada 2018 – 20:45 – Andora – Gruzja
19 listopada 2018 – 18:00 – Andora – Łotwa
19 listopada 2018 – 18:00 – Gruzja – Kazachstan

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Luksemburg 4 3 0 1 10 1 +9 9
2 . Białoruś 4 2 2 0 6 0 +6 8
3. Mołdawia 4 1 2 1 2 4 -2 5
4. San Marino 3 0 0 3 0 10 -10 0

Białoruś – San Marino 5:0 (2:0)
4′ Igor Stasevich, 26′ 87′ Stanislav Dragun, 67′ Anton Saroka (rzut karny), 90+1′ Yuri Kovalev

Luksemburg – Mołdawia 4:0 (1:0)
34′ Kevin Malget, 60′ Olivier Thill, 75′ Danel Sinani, 83′ Cristopher Martins

San Marino – Luksemburg 0:3 (0:2)
9′ Maxime Chanot, 45+1′ Aurelien Joachim, 52′ Danel Sinani

Mołdawia – Białoruś 0:0 (0:0)

Białoruś – Luksemburg 1:0 (1:0)
43′ Anton Saroka

Mołdawia – San Marino 2:0 (1:0)
31′ 67′ Radu Ginsari

Białoruś – Mołdawia 0:0 (0:0)

Luksemburg – San Marino 3:0 (1:0)
4′ David Turpel, 65′ Danel Sinani, 73′ Vincent Thill

15 listopada 2018 – 20:45 – San Marino – Mołdawia
15 listopada 2018 – 20:45 – Luksemburg – Białoruś
18 listopada 2018 – 18:00 – Mołdawia – Luksemburg
18 listopada 2018 – 18:00 – San Marino – Białoruś

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Kosowo 4 2 2 0 6 2 +4 8
2. Azerbejdżan 4 1 3 0 5 2 +3 6
3. Wyspy Owcze 4 1 1 2 4 7 -3 4
4. Malta 4 0 2 2 4 7 -3 2

Azerbejdżan – Kosowo 0:0 (0:0)

Wyspy Owcze – Malta 3:1 (2:1)
31′ Johan Edmundsson, 38′ Kristian Joensen, 52′ Halur Hansson – 42′ Michael Mifsud

Kosowo – Wyspy Owcze 2:0 (0:0)
50′ Arber Zeneli, 55′ Atdhe Nuhiu

Malta – Azerbejdżan 1:1 (1:1)
10′ Andrei Agius (rzut karny) – 26′ Tamkin Khalildadze

Wyspy Owcze – Azerbejdżan 0:3 (0:1)
28′ 86′ Richard Oliveira (druga bramka z rzutu karnego), 67′ Dimitrij Nazarov

Kosowo – Malta 3:1 (1:0)
30′ 81′ Benjamin Kololli, 68′ Vedat Muriqi – 51′ Andrei Agius

Wyspy Owcze – Kosowo 1:1 (1:1)
50′ Rene Joensen – 9′ Milot Rashica

Azerbejdżan – Malta 1:1 (1:1)
53′ Araz Abdullayev – 37′ Rowen Muscat

17 listopada 2018 – 18:00 – Malta – Kosowo
17 listopada 2018 – 18:00 – Azerbejdżan – Wyspy Owcze
20 listopada 2018 – 20:45 – Malta – Wyspy Owcze
20 listopada 2018 – 20:45 – Kosowo – Azerbejdżan

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Macedonia 4 3 0 1 8 5 +3 9
2. Armenia 4 2 0 2 6 4 +2 6
3. Gibraltar 4 2 0 2 3 5 -2 6
4. Liechtenstein 4 1 0 3 5 8 -3 3

Armenia – Liechtenstein 2:1 (1:1)
30′ Marcos Pizzelli, 76′ Tigran Barseghyan – 33′ Sandro Wolfinger

Gibraltar – Macedonia 0:2 (0:2)
19′ Ivan Trickovski, 35′ Egzijan Alioski

Macedonia – Armenia 2:0 (1:0)
14′ Egzijan Alioski (rzut karny), 59′ Goran Pandev

Liechtenstein – Gibraltar 2:0 (1:0)
32′ Dennis Salanović, 72′ Sandro Wieser

Armenia – Gibraltar 0:1 (0:0)
50′ Joseph Chipolina (rzut karny)

Macedonia – Liechtenstein 4:1 (3:1)
10′ 30′ Aleksandar Trajkovski, 36′ Goran Pandev, 67′ Egzijan Alioski

Armenia – Macedonia 4:0 (1:0)
12′ Marcos Pizzelli, 67′ Yura Movsisyan, 81′ Gevorg Ghazaryan, 90+4′ Henrik Mkhitaryan

Gibraltar – Liechtenstein 2:1 (0:1)
61′ George Cabrera, 66′ Joseph Chipolina – 15′ Dennis Salanovic

16 listopada 2018 – 20:45 – Gibraltar – Armenia
16 listopada 2018 – 20:45 – Liechtenstein – Macedonia
19 listopada 2018 – 20:45 – Macedonia – Gibraltar
19 listopada 2018 – 20:45 – Liechtenstein – Armenia

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

4 gole:

Romelu Lukaku (Belgia)

Aleksandar Mitrović (Serbia)

3 gole:

Edin Dżeko (Bośnia i Hercegowina)

Teemu Pukki (Finlandia)

Danel Sinani (Luksemburg)

Egzijan Alioski (Macedonia)

2 gole:

Marcus Rashford (Anglia), Raheem Sterling (Anglia)

Marcos Pizzelli (Armenia)

Richard Oliveira (Azerbejdżan)

Stanislav Dragun (Białoruś), Anton Saroka (Białoruś)

Bozhidar Kraev (Bułgaria)

Stefan Mugosa (Czarnogóra)

Patrick Schick (Czechy)

Antoine Griezmann (Francja)

Cristian Eriksen (Dania)

Joseph Chipolina (Gibraltar)

Valeri Qazaishvili (Gruzja), Giorgi Chakvetadze (Gruzja), Jaba Kankava (Gruzja)

Saul (Hiszpania), Rodrigo (Hiszpania), Sergio Ramos (Hiszpania)

Benjamin Kololli (Kosowo)

Dennis Salanović (Liechtenstein)

Aleksandar Trajkovski (Macedonia), Goran Pandev (Macedonia)

Radu Ginsari (Mołdawia)

Stefan Johansen (Norwegia)

Andre Silva (Portugalia)

Denis Cheryshev (Rosja)

Haris Seferović (Szwajcaria)

Emre Akbaba (Turcja)

Adam Szalai (Węgry)

1 gol:

Taulant Xhaka (Albania)

Jordi Alaez (Andora)

Tigran Barseghyan (Armenia), Yura Movsisyan (Armenia), Gevorg Ghazaryan (Armenia), Henrik Mkhitaryan (Armenia)

Marko Arnautović (Austria)

Tamkin Khalildadze (Azerbejdżan), Dimitrij Nazarov (Azerbejdżan), Araz Abdullayev (Azerbejdżan)

Eden Hazard (Belgia)

Igor Stasevich (Białoruś), Yuri Kovalev (Białoruś)

Haris Duljević (Bośnia i Hercegowina), Elvis Sarić (Bośnia i Hercegowina)

Radoslav Vasiliev (Bułgaria), Kiril Despodov (Bułgaria), Todor Nedelev (Bułgaria)

Stefan Savić (Czarnogóra), Marko Janković (Czarnogóra), Boris Kopitović (Czarnogóra), Darko Zorić (Czarnogóra)

Michael Krmencik (Czechy)

Pieros Sotiriou (Cypr), Grigoris Kastanos (Cypr), Fotis Papoulis (Cypr)

Slim Luts (Estonia), Henri Anier (Estonia)

Pyry Soiri (Finlandia), Glen Kamara (Finlandia)

Kylian Mbappe (Francja), Olivier Giroud (Francja)

George Cabrera (Gibraltar)

Konstantinos Fortounis (Grecja), Kostas Manolas (Grecja), Kostas Mitroglou (Grecja)

Tornike Okriashvili (Gruzja), Valeriane Gvilla (Gruzja)

Marco Asensio (Hiszpania), Isco (Hiszpania), Paco Alcacer (Hiszpania)

Ryan Babel (Holandia), Virgil Van Dijk (Holandia), Memphis Depay (Holandia), Georginio Wijnaldum (Holandia)

Shaun Williams (Irlandia)

Will Grigg (Irlandia Północna)

Alfred Finnbogason (Islandia)

Dor Peretz (Izrael), Tomer Hemed (Izrael), Dia Saba (Izrael)

Yuri Logvinenko (Kazachstan), Baktiyor Zaynutdinov (Kazachstan), Yerkebulan Seidakhmet (Kazachstan), Baurzhan Turysbek (Kazachstan), Roman Murtazayev (Kazachstan)

Arber Zeneli (Kosowo), Atdhe Nuhiu (Kosowo), Vedat Muriqi (Kosowo), Milot Rashica (Kosowo)

Sandro Wolfinger (Liechtenstein), Sandro Wieser (Liechtenstein)

Arturas Zulpa (Litwa), Rolandas Baravykas (Litwa)

Arturs Karasauskas (Łotwa)

Kevin Malget (Luksemburg), Olivier Thill (Luksemburg), Cristopher Martins (Luksemburg), Maxime Chanot (Luksemburg), Aurelien Joachim (Luksemburg), David Turpel (Luksemburg), Vincent Thill (Luksemburg)

Ivan Trickovski (Macedonia)

Michael Mifsud (Malta), Andrei Agius (Malta), Rowen Muscat (Malta)

Toni Kroos (Niemcy)

Ole Selnaes (Norwegia), Mohamed Elyounoussi (Norwegia)

Piotr Zieliński (Polska), Krzysztof Piątek (Polska), Jakub Błaszczykowski (Polska)

Bernardo Silva (Portugalia)

Artiem Dzyuba (Rosja), Roman Neustadter (Rosja)

Nicolae Stanciu (Rumunia), George Tucudean (Rumunia), Alexandru Chipciu (Rumunia), Alexandru Maxim (Rumunia)

Dusan Tadić (Serbia)

Marek Hamsik (Słowacja)

Miha Zajc (Słowenia), Robert Berić (Słowenia), Nejc Skubić (Słowenia)

Steven Naismith (Szkocja), Charlie Mulgrew (Szkocja)

Steven Zuber (Szwajcaria), Denis Zakaria (Szwajcaria), Xherdan Shaqiri (Szwajcaria), Albian Ajeti (Szwajcaria), Admir Mehmedi (Szwajcaria), Mario Gavranović (Szwajcaria), Michael Lang (Szwajcaria)

Isaac Thelin (Szwecja), Viktor Claesson (Szwecja)

Serdar Aziz (Turcja), Hakan Calhanoglu (Turcja)

Evgen Konoplyanka (Ukraina), Oleksandr Zinchenko (Ukraina), Andriy Yarmolenko (Ukraina), Ruslan Malinovsky (Ukraina)

Tom Lawrence (Walia), Gareth Bale (Walia), Aaron Ramsey (Walia), Connor Roberts (Walia), Hilary Wilson (Walia)

Roland Sallai (Węgry), Laszlo Kleinheisler (Węgry), Dominik Nagy (Węgry)

Jorginho (Włochy), Cristiano Biraghi (Włochy)

Johan Edmundsson (Wyspy Owcze), Kristian Joensen (Wyspy Owcze), Halur Hansson (Wyspy Owcze), Rene Joensen (Wyspy Owcze)

RZUTY KARNE

1) Henrik Mkhitaryan (Armenia) – 1. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Liechtensteinem

2) Jorginho (Włochy) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Polską

3) Dusan Tadić (Serbia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Litwą

4) Anton Saroka (Białoruś) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

5) Andriy Yarmolenko (Ukraina) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Słowacją

6) Cristian Eriksen (Dania) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Walią

7) Egzijan Alioski (Macedonia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Armenią

8) Eden Hazard (Belgia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Islandią

9) Stefan Savić (Czarnogóra) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Litwą

10) Nicolae Stanciu (Rumunia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Serbią

11) Andrei Agius (Malta) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Azerbejdżanem

12) Charlie Mulgrew (Szkocja) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Izraelem

13) Richard Oliveira (Azerbejdżan) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wyspami Owczymi

14) Joseph Chipolina (Gibraltar) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Armenią

15) Dusan Tadić (Serbia) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Rumunią

16) Stefan Mugosa (Czarnogóra) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Litwą

17) Toni Kroos (Niemcy) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Francją

18) Antoine Griezmann (Francja) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Niemcami

19) Valeri Qazaishvili (Gruzja) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Łotwą

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) Sergiy Maliy (Kazachstan) – 1. kolejka – W meczu z Gruzją

2) Petar Stojanović (Słowenia) – 2. kolejka – W meczu z Cyprem

3) Lovre Kalinić (Chorwacja) – 2. kolejka – W meczu z Hiszpanią

4) Berat Djimsiti (Albania) – 2. kolejka – W meczu ze Szkocją

5) Kamil Glik (Polska) – 3. kolejka – W meczu z Portugalią

6) Kieran Tierney (Szkocja) – 3. kolejka – W meczu z Izraelem

7) Mate Patkai (samobójczy) – 4. kolejka – W meczu z Estonią

8) Josep Gomes (Andora) – 4. kolejka – W meczu z Kazachstanem