DYWIZJA A

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Holandia 4 2 1 1 8 4 +4 7
2. Francja 4 2 1 1 4 4 0 7
3. Niemcy 5 0 2 2 3 7 -4 2

Niemcy – Francja 0:0 (0:0)

Francja – Holandia 2:1 (1:0)
14′ Kylian Mbappe, 75′ Olivier Giroud – 67′ Ryan Babel

Holandia – Niemcy 3:0 (1:0)
30′ Virgil Van Dijk, 87′ Memphis Depay, 90+3′ Georginio Wijnaldum

Francja – Niemcy 2:1 (0:1)
62′ 80′ Antoine Griezmann (druga bramka z rzutu karnego), 14′ Toni Kroos (rzut karny)

Holandia – Francja 2:0 (1:0)
44′ Georginio Wijnaldum – 90+6′ Memphis Depay (rzut karny)

Niemcy – Holandia 2:2 (2:0)
9′ Timo Werner, 20′ Leroy Sane – 85′ Quincy Promes, 90+1′ Virgil Van Dijk

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Szwajcaria 4 3 0 1 14 5 +9 9
2. Belgia 4 3 0 1 9 6 +3 9
3. Islandia 4 0 0 4 1 13 -12 0

Szwajcaria – Islandia 6:0 (2:0)
13′ Steven Zuber, 23′ Denis Zakaria, 53′ Xherdan Shaqiri, 67′ Haris Seferović, 71′ Albian Ajeti, 82′ Admir Mehmedi

Islandia – Belgia 0:3 (0:2)
29′ Eden Hazard (rzut karny), 31′ 81′ Romelu Lukaku – 76′ Mario Gavranović

Belgia – Szwajcaria 2:1 (0:0)
58′ 84′ Romelu Lukaku

Islandia – Szwajcaria 1:2 (0:0)
81′ Alfred Finnbogason – 52′ Haris Seferović, 67′ Michael Lang

Belgia – Islandia 2:0 (0:0)
65′ 81′ Michy Batshuayi

Szwajcaria – Belgia 5:2 (3:2)
26′ Ricardo Rodriguez (rzut karny), 31′ 44′ 84′ Haris Seferović, 62′ Nico Elvedi – 2′ 17′ Thorgan Hazard

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Portugalia 4 2 2 0 5 3 +2 8
2. Włochy 4 1 2 1 2 2 0 5
3. Polska 4 0 2 2 4 6 -2 2

Włochy – Polska 1:1 (0:1)
78′ Jorginho (rzut karny) – 40′ Piotr Zieliński

Portugalia – Włochy 1:0 (0:0)
48′ Andre Silva

Polska – Portugalia 2:3 (1:2)
18′ Krzysztof Piątek – 77′ Jakub Błaszczykowski – 31′ Andre Silva, 43′ Kamil Glik (samobójczy), 52′ Bernardo Silva

Polska – Włochy 0:1 (0:0)
90+2′ Cristiano Biraghi

Włochy – Portugalia 0:0 (0:0)

Portugalia – Polska 1:1 (1:0)
34′ Andre Silva – 66′ Arkadiusz Milik (rzut karny)

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Anglia 4 2 1 1 6 5 +1 7
2. Hiszpania 4 2 0 2 12 7 +5 6
3. Chorwacja 4 1 1 2 4 10 -6 4

Anglia – Hiszpania 1:2 (1:2)
11′ Marcus Rashford – 13′ Saul, 32′ Rodrigo

Hiszpania – Chorwacja 6:0 (3:0)
24′ Saul, 33′ Marco Asensio, 35′ Lovre Kalinić (samobójczy), 49′ Rodrigo, 57′ Sergio Ramos, 70′ Isco

Chorwacja – Anglia 0:0 (0:0)

Hiszpania – Anglia 2:3 (0:3)
58′ Paco Alcacer – 90+8′ Sergio Ramos – 16′ 38′ Raheem Sterling, 30′ Marcus Rashford

Chorwacja – Hiszpania 3:2 (0:0)
54′ Andrej Kramarić, 69′ 90+3′ Tin Jedvaj – 56′ Dani Ceballos, 78′ Sergio Ramos (rzut karny)

Anglia – Chorwacja 2:1 (0:0)
78′ Jesse Lingard, 85′ Harry Kane – 57′ Andrej Kramarić

DYWIZJA B

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Ukraina 4 3 0 1 5 5 0 9
2. Czechy 4 2 0 2 4 4 0 6
3. Słowacja 4 1 0 3 5 5 0 3

Czechy – Ukraina 1:2 (1:1)
4′ Patrick Schick – 45+1′ Evgen Konoplyanka, 90+3′ Oleksandr Zinchenko

Ukraina – Słowacja 1:0 (0:0)
80′ Andriy Yarmolenko (rzut karny)

Słowacja – Czechy 1:2 (0:0)
62′ Marek Hamsik – 52′ Michael Krmencik, 76′ Patrick Schick

Ukraina – Czechy 1:0 (1:0)
43′ Ruslan Malinovsky

Słowacja – Ukraina 4:1 (2:0)
6′ Albert Rusnak, 26′ Juraj Kucka, 52′ Adam Zrelak, 61′ Robert Mak – 47′ Evgen Konoplyanka

Czechy – Słowacja 1:0 (1:0)
32′ Patrik Schick

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Szwecja 4 2 1 1 5 3 +2 7
2. Rosja 4 2 1 1 4 3 +1 7
3. Turcja 4 1 0 3 4 7 -3 3

Turcja – Rosja 1:2 (1:1)
41′ Serdar Aziz – 13′ Denis Cheryshev, 49′ Artiem Dzyuba

Szwecja – Turcja 2:3 (1:0)
35′ Isaac Thelin, 49′ Victor Claesson – 59′ Hanak Calhanoglu, 88′ 90+2′ Emre Akbaba

Rosja – Szwecja 0:0 (0:0)

Rosja – Turcja 2:0 (1:0)
20′ Roman Neustadter, 78′ Denis Czeryszew

Turcja – Szwecja 0:1 (0:0)
71′ Andreas Granqvist (rzut karny)

Szwecja – Rosja 2:0 (1:0)
41′ Victor Lindelof, 72′ Marcus Berg

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Bośnia i Hercegowina 4 3 1 0 5 1 +4 10
2. Austria 4 2 1 1 3 2 +1 7
3. Irlandia Północna 4 0 0 4 2 7 -5 0

 Irlandia Północna – Bośnia i Hercegowina 1:2 (0:1)
90+3′ Will Grigg – 34′ Haris Duljević, 64′ Elvis Sarić

Bośnia i Hercegowina – Austria 1:0 (0:0)
78′ Edin Dżeko

Austria – Irlandia Północna 1:0 (0:0)
71′ Marko Arnautović

Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna 2:0 (1:0)
27′ 73′ Edin Dżeko

Austria – Bośnia i Hercegowina 0:0 (0:0)

Irlandia Północna – Austria 1:2 (0:0)
57′ Corry Evans – 49′ Xaver Schlager, 90+3′ Valentino Lazaro

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Dania 4 2 2 0 4 1 +3 8
2. Walia 4 2 0 2 6 5 +1 6
3. Irlandia 4 0 2 2 1 5 -4 1

Walia – Irlandia 4:1 (3:0)
6′ Tom Lawrence, 18′ Gareth Bale, 37′ Aaron Ramsey, 55′ Connor Roberts – 66′ Shaun Williams

Dania – Walia 2:0 (1:0)
32′ 63′ Cristian Eriksen (druga bramka z rzutu karnego)

Irlandia – Dania 0:0 (0:0)

Irlandia – Walia 0:1 (0:0)
58′ Harry Wilson

Walia – Dania 1:2 (0:1)
89′ Gareth Bale – 42′ Nicolai Jorgensen, 88′ Martin Braithwaite

Dania – Irlandia 0:0 (0:0)

DYWIZJA C

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Szkocja 4 3 0 1 10 4 +6 9
2. Izrael 4 2 0 2 6 5 +1 6
3. Albania 4 1 0 3 1 8 -7 3

Albania – Izreael 1:0 (0:0)
55′ Taulant Xhaka

Szkocja – Albania 2:0 (0:0)
48′ Berat Djimsiti (samobójczy), 68′ Steven Naismith

Izrael – Szkocja 2:1 (0:1)
52′ Dor Peretz, 75′ Kieran Tierney (samobójczy) – 25′ Charlie Mulgrew (rzut karny)

Izrael – Albania 2:0 (1:0)
8′ Tomer Hemed, 83′ Dia Saba

Albania – Szkocja 0:4 (0:2)
14′ Ryan Fraser, 45+2′ Steven Fletcher – 55′ 67′ James Forrest

Szkocja – Izrael 3:2 (2:1)
34′ 43′ 64′ James Forrest – 9′ Biram Kayal, 75′ Eran Zahavi

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Finlandia 6 4 0 2 5 3 +2 12
2. Węgry 6 3 1 2 9 6 +3 10
3. Grecja 6 3 0 3 4 5 -1 9
4. Estonia 6 1 1 4 4 8 -4 4

Finlandia – Węgry 1:0 (1:0)
7′ Teemu Pukki

Estonia – Grecja 0:1 (0:1)
14′ Konstantinos Fortounis

Węgry – Grecja 2:1 (2:1)
15′ Roland Sallai, 42′ Laszlo Kleinheisler – 18′ Kostas Manolas

Finlandia – Estonia 1:0 (1:0)
12′ Teemu Pukki

Grecja – Węgry 1:0 (0:0)
65′ Kostas Mitroglou

Estonia – Finlandia 0:1 (0:0)
90+1′ Teemu Pukki

Finlandia – Grecja 2:0 (0:0)
46′ Pyry Soiri, 89′ Glen Kamara

Estonia – Węgry 3:3 (1:1)
20′ Slim Luts, 70′ Mate Patkai (samobójczy), 79′ Henri Anier – 24′ Dominik Nagy, 54′ 81′ Adam Szalai

Węgry – Estonia 2:0 (1:0)
8′ Willi Orban, 69′ Adam Szalai

Grecja – Finlandia 1:0 (1:0)
25′ Albin Granlund (samobójczy)

Węgry – Finlandia 2:0 (2:0)
29′ Adam Szalai, 37′ Adam Nagy

Grecja – Estonia 0:1 (0:1)
44′ Konstantinos Lambropoulos (samobójczy)

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Norwegia 6 4 1 1 7 2 +5 13
2. Bułgaria 6 3 2 1 7 5 +2 11
3. Cypr 6 1 2 3 5 9 -4 5
4. Słowenia 6 0 3 3 5 8 -3 3

Słowenia – Bułgaria 1:2 (1:1)
40′ Miha Zajc – 3′ 59′ Bozhidar Kraev

Norwegia – Cypr 2:0 (2:0)
21′ 42′ Stefan Johansen (Norwegia)

Bułgaria – Norwegia 1:0 (0:0)
59′ Radoslav Vasiliev

Cypr – Słowenia 2:1 (0:0)
69′ Pieros Sotiriou, 89′ Petar Stojanović (Samobójczy) – 54′ Robert Berić

Norwegia – Słowenia 1:0 (1:0)
45+5′ Ole Selnaes

Bułgaria – Cypr 2:1 (0:1)
59′ Kiril Despodov, 68′ Todor Nedelev – 41′ Grigoris Kastanos

Słowenia – Cypr 1:1 (0:1)
83′ Nejc Skubić – 37′ Fotis Papoulis

Norwegia – Bułgaria 1:0 (1:0)
31′ Mohamed Elyounoussi

Cypr – Bułgaria 1:1 (1:0)
24′ Panyiotis Zachariou – 89′ Nikolay Dimitrov (rzut karny)

Słowenia – Norwegia 1:1 (1:0)
9′ Benjamin Verbic – 85′ Bjorn Johnsen

Cypr – Norwegia 0:2 (0:1)
36′ 48′ Ola Kamara

Bułgaria – Słowenia 1:1 (0:0)
68′ Galin Ivanov – 75′ Miha Zajc

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Serbia 6 4 2 0 11 4 +7 14
2. Rumunia 6 3 3 0 8 3 +5 12
3. Czarnogóra 6 2 1 3 7 6 +1 7
4. Litwa 6 0 0 6 3 16 -13 0

Litwa – Serbia 0:1 (0:1)
38′ Dusan Tadić (rzut karny)

Rumunia – Czarnogóra 0:0 (0:0)

Czarnogóra – Litwa 2:0 (2:0)
34′ Stefan Savić (rzut karny), 35′ Marko Janoković

Serbia – Rumunia 2:2 (1:0)
26′ 63′ Aleksandar Mitrović – 48′ Nicolae Stanciu (rzut karny), 68′ George Tucudean

Czarnogóra – Serbia 0:2 (0:1)
18′ 81′ Aleksandar Mitrović (pierwsza bramka z rzutu karnego)

Litwa – Rumunia 1:2 (0:1)
90′ Arturas Zulpa – 13′ Alexandru Chipciu, 90+4′ Alexandru Maxim

Rumunia – Serbia 0:0 (0:0)

Litwa – Czarnogóra 1:4 (0:3)
88′ Rolandas Baravykas – 10′ 45+1′ Stefan Mugosa (druga bramka z rzutu karneg0), 35′ Boris Kopitović, 86′ Darko Zorić

Serbia – Czarnogóra 2:1 (2:0)
30′ Adem Ljajić, 32′ Aleksandar Mitrović – 70′ Stefan Mugosa

Rumunia – Litwa 3:0 (1:0)
7′ George Puscas, 47′ Claudiu Keseru, 65′ Nicolae Stanciu

Serbia – Litwa 4:1 (0:0)
51′ Arturas Zulpa (samobójczy), 58′ Aleksandar Mitrović, 71′ Aleksandar Prijović, 74′ Adem Ljajić – 74′ Deimantas Petravicius

Czarnogóra – Rumunia 0:1 (0:1)
44′ George Tucudean

Ranking zespołów z trzecich miejsc (najgorszy spada do dywizji D):

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Grecja 4 2 0 2 3 4 -1 6
2. Albania 4 1 0 3 1 8 -7 3
3. Czarnogóra 4 0 1 3 1 5 -4 1
4. Cypr 4 0 1 3 2 7 -5 1

DYWIZJA D

Grupa 1

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Gruzja 6 5 1 0 12 2 +10 16
2. Kazachstan 6 1 2 3 8 7 +1 6
3. Łotwa 6 0 4 2 2 6 -4 4
4. Andora 6 0 4 2 2 9 -7 4

Kazachstan – Gruzja 0:2 (0:0)
69′ Giorgi Chakvetadze, 74′ Sergey Maliy (samobójczy)

Łotwa – Andora 0:0 (0:0)

Gruzja – Łotwa 1:0 (0:0)
77′ Tornike Okriashvili (rzut karny)

Andora – Kazachstan 1:1 (0:0)
86′ Jordi Alaez – 68′ Yuri Logvinenko

Gruzja – Andora 3:0 (1:0)
33′ 84′ Valeri Qazaishvili, 90+4′ Jaba Kankava

Łotwa – Kazachstan 1:1 (1:1)
40′ Arturs Karasauskas – 16′ Baktiyor Zaynutdinov

Kazachstan – Andora 4:0 (2:0)
21′ Yerkebulan Seidakhmet, 39’Baurzhan Turysbek, 61′ Josep Gomes (samobójczy), 74′ Roman Murtazayev

Łotwa – Gruzja 0:3 (0:2)
8′ Jaba Kankava, 29′ Valeriane Gvilla, 61′ Giorgi Chakvetadze

Kazachstan – Łotwa 1:1 (1:0)
37′ Gafurzhan Suyumbayev – 49′ Deniss Rakels

Andora – Gruzja 1:1 (0:1)
63′ Cristian Martinez – 9′ Giorgi Chakvetadze

Andora – Łotwa 0:0 (0:0)

Gruzja – Kazachstan 2:1 (0:0)
59′ Giorgi Merebashvili, 84′ Giorgi Chakvetadze – 90′ Oralkhan Omirtayev

Grupa 2

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1 . Białoruś 6 4 2 0 10 0 +10 14
2. Luksemburg 6 3 1 2 11 4 +7 10
3. Mołdawia 6 2 3 1 4 5 -1 9
4. San Marino 5 0 0 5 0 14 -14 0

Białoruś – San Marino 5:0 (2:0)
4′ Igor Stasevich, 26′ 87′ Stanislav Dragun, 67′ Anton Saroka (rzut karny), 90+1′ Yuri Kovalev

Luksemburg – Mołdawia 4:0 (1:0)
34′ Kevin Malget, 60′ Olivier Thill, 75′ Danel Sinani, 83′ Cristopher Martins

San Marino – Luksemburg 0:3 (0:2)
9′ Maxime Chanot, 45+1′ Aurelien Joachim, 52′ Danel Sinani

Mołdawia – Białoruś 0:0 (0:0)

Białoruś – Luksemburg 1:0 (1:0)
43′ Anton Saroka

Mołdawia – San Marino 2:0 (1:0)
31′ 67′ Radu Ginsari

Białoruś – Mołdawia 0:0 (0:0)

Luksemburg – San Marino 3:0 (1:0)
4′ David Turpel, 65′ Danel Sinani, 73′ Vincent Thill

San Marino – Mołdawia 0:1 (0:0)
78′ Vitalie Damascan

Luksemburg – Białoruś 0:2 (0:1)
37′ 54′ Stanislav Dragun

Mołdawia – Luksemburg 1:1 (0:0)
58′ Radu Ginsari (rzut karny) – 70′ Stephano Bensi

San Marino – Białoruś 0:2 (0:1)
8′ Stanislav Dragun, 52′ Anton Saroka

Grupa 3

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Kosowo 6 4 2 0 15 2 +13 14
2. Azerbejdżan 6 2 3 1 7 6 +1 9
3. Wyspy Owcze 6 1 2 3 5 10 -5 5
4. Malta 6 0 3 3 5 13 -8 3

Azerbejdżan – Kosowo 0:0 (0:0)

Wyspy Owcze – Malta 3:1 (2:1)
31′ Johan Edmundsson, 38′ Kristian Joensen, 52′ Halur Hansson – 42′ Michael Mifsud

Kosowo – Wyspy Owcze 2:0 (0:0)
50′ Arber Zeneli, 55′ Atdhe Nuhiu

Malta – Azerbejdżan 1:1 (1:1)
10′ Andrei Agius (rzut karny) – 26′ Tamkin Khalildadze

Wyspy Owcze – Azerbejdżan 0:3 (0:1)
28′ 86′ Richard Oliveira (druga bramka z rzutu karnego), 67′ Dimitrij Nazarov

Kosowo – Malta 3:1 (1:0)
30′ 81′ Benjamin Kololli, 68′ Vedat Muriqi – 51′ Andrei Agius

Wyspy Owcze – Kosowo 1:1 (1:1)
50′ Rene Joensen – 9′ Milot Rashica

Azerbejdżan – Malta 1:1 (1:1)
53′ Araz Abdullayev – 37′ Rowen Muscat

Malta – Kosowo 0:5 (0:1)
15′ Vedat Muriqi, 70′ Benjamin Kololli, 78′ 80′ Donis Avdijaj, 86′ Milot Rashica

Azerbejdżan – Wyspy Owcze 2:0 (2:0)
18′ Sonni Nattestad (samobójczy), 28′ Mahir Madatov

Malta – Wyspy Owcze 1:1 (1:1)
4′ Juan Corbolan – 7′ Rene Joensen

Kosowo – Azerbejdżan 4:0 (1:0)
2′ 50′ 76′ Arber Zeneli, 61′ Amir Rrahmani

Grupa 4

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Macedonia 6 5 0 1 14 5 +9 15
2. Armenia 6 3 1 2 14 8 +6 10
3. Gibraltar 6 2 0 4 5 15 -10 6
4. Liechtenstein 6 1 1 4 7 12 -5 4

Armenia – Liechtenstein 2:1 (1:1)
30′ Marcos Pizzelli, 76′ Tigran Barseghyan – 33′ Sandro Wolfinger

Gibraltar – Macedonia 0:2 (0:2)
19′ Ivan Trickovski, 35′ Egzijan Alioski

Macedonia – Armenia 2:0 (1:0)
14′ Egzijan Alioski (rzut karny), 59′ Goran Pandev

Liechtenstein – Gibraltar 2:0 (1:0)
32′ Dennis Salanović, 72′ Sandro Wieser

Armenia – Gibraltar 0:1 (0:0)
50′ Joseph Chipolina (rzut karny)

Macedonia – Liechtenstein 4:1 (3:1)
10′ 30′ Aleksandar Trajkovski, 36′ Goran Pandev, 67′ Egzijan Alioski

Armenia – Macedonia 4:0 (1:0)
12′ Marcos Pizzelli, 67′ Yura Movsisyan, 81′ Gevorg Ghazaryan, 90+4′ Henrik Mkhitaryan

Gibraltar – Liechtenstein 2:1 (0:1)
61′ George Cabrera, 66′ Joseph Chipolina – 15′ Dennis Salanovic

Gibraltar – Armenia 2:6 (1:1)
10′ Tjay De Barr, 78′ Adam Prestley – 27′ 48′ 52′ 54′ Yura Movsisyan, 66′ Artur Kartashyan, 90+4′ Alexander Karapetian

Liechtenstein – Macedonia 0:2 (0:0)
53′ Enis Bardhi, 90+1′ Ilija Nestorovski

Macedonia – Gibraltar 4:0 (1:0)
27′ Enis Bardhi, 67′ 80′ Ilija Nestorovski, 90+2′ Aleksandar Trajkovski

Liechtenstein – Armenia 2:2 (1:1)
44′ Marcel Buchel, 47′ Nicolas Hasler – 9′ Sargis Adamyan, 85′ Alexander Karapetian

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

6 goli:

Aleksandar Mitrović (Serbia)

5 goli:

Yura Movsisyan (Armenia)

Stanislav Dragun (Białoruś)

James Forrest (Szkocja)

Haris Seferović (Szwajcaria)

4 gole:

Romelu Lukaku (Belgia)

Giorgi Chakvetadze (Gruzja)

Arber Zeneli (Kosowo)

Adam Szalai (Węgry)

3 gole:

Anton Saroka (Białoruś)

Edin Dżeko (Bośnia i Hercegowina)

Stefan Mugosa (Czarnogóra)

Patrick Schick (Czechy)

Teemu Pukki (Finlandia)

Sergio Ramos (Hiszpania)

Benjamin Kololli (Kosowo)

Danel Sinani (Luksemburg)

Egzijan Alioski (Macedonia), Ilija Nestorovski (Macedonia), Aleksandar Trajkovski (Macedonia)

Radu Ginsari (Mołdawia)

Andre Silva (Portugalia)

2 gole:

Marcus Rashford (Anglia), Raheem Sterling (Anglia)

Marcos Pizzelli (Armenia), Alexander Karapetian (Armenia)

Richard Oliveira (Azerbejdżan)

Michy Batshuayi (Belgia), Thorgan Hazard (Belgia)

Bozhidar Kraev (Bułgaria)

Tin Jedvaj (Chorwacja), Andrej Kramarić (Chorwacja)

Antoine Griezmann (Francja)

Cristian Eriksen (Dania)

Joseph Chipolina (Gibraltar)

Valeri Qazaishvili (Gruzja), Jaba Kankava (Gruzja)

Saul (Hiszpania), Rodrigo (Hiszpania)

Memphis Depay (Holandia), Georginio Wijnaldum (Holandia), Virgil Van Dijk (Holandia)

Vedat Muriqi (Kosowo), Milot Rashica (Kosowo), Donis Avdijaj (Kosowo)

Dennis Salanović (Liechtenstein)

Goran Pandev (Macedonia), Enis Bardhi (Macedonia)

Stefan Johansen (Norwegia), Ola Kamara (Norwegia)

Denis Cheryshev (Rosja)

Nicolae Stanciu (Rumunia), George Tucudean (Rumunia)

Adem Ljajić (Serbia)

Miha Zajc (Słowenia)

Emre Akbaba (Turcja)

Evgen Konoplyanka (Ukraina)

Gareth Bale (Walia)

Rene Joensen (Wyspy Owcze)

1 gol:

Taulant Xhaka (Albania)

Jordi Alaez (Andora), Cristian Martinez (Andora)

Jesse Lingard (Anglia), Harry Kane (Anglia)

Tigran Barseghyan (Armenia), Gevorg Ghazaryan (Armenia), Henrik Mkhitaryan (Armenia), Artur Kartashyan (Armenia), Sargis Adamyan (Armenia)

Marko Arnautović (Austria), Xaver Schlager (Austria), Valentino Lazaro (Austria)

Tamkin Khalildadze (Azerbejdżan), Dimitrij Nazarov (Azerbejdżan), Araz Abdullayev (Azerbejdżan), Mahir Madatov (Azerbejdżan)

Eden Hazard (Belgia)

Igor Stasevich (Białoruś), Yuri Kovalev (Białoruś)

Haris Duljević (Bośnia i Hercegowina), Elvis Sarić (Bośnia i Hercegowina)

Radoslav Vasiliev (Bułgaria), Kiril Despodov (Bułgaria), Todor Nedelev (Bułgaria), Nikolay Dimitrov (Bułgaria), Galin Ivanov (Bułgaria)

Stefan Savić (Czarnogóra), Marko Janković (Czarnogóra), Boris Kopitović (Czarnogóra), Darko Zorić (Czarnogóra)

Michael Krmencik (Czechy)

Pieros Sotiriou (Cypr), Grigoris Kastanos (Cypr), Fotis Papoulis (Cypr), Panyiotis Zachariou

Nicolai Jorgensen (Dania), Martin Braithwaite (Dania)

Slim Luts (Estonia), Henri Anier (Estonia)

Pyry Soiri (Finlandia), Glen Kamara (Finlandia)

Kylian Mbappe (Francja), Olivier Giroud (Francja)

George Cabrera (Gibraltar), Tjay De Barr (Gibraltar), Adam Prestley (Gibraltar)

Konstantinos Fortounis (Grecja), Kostas Manolas (Grecja), Kostas Mitroglou (Grecja)

Tornike Okriashvili (Gruzja), Valeriane Gvilla (Gruzja), Giorgi Merebashvili (Gruzja)

Marco Asensio (Hiszpania), Isco (Hiszpania), Paco Alcacer (Hiszpania), Dani Ceballos

Ryan Babel (Holandia), Quincy Promes (Holandia)

Shaun Williams (Irlandia)

Will Grigg (Irlandia Północna), Corry Evans (Irlandia Północna)

Alfred Finnbogason (Islandia)

Dor Peretz (Izrael), Tomer Hemed (Izrael), Dia Saba (Izrael), Biram Kayal (Izrael), Eran Zahavi (Izrael)

Yuri Logvinenko (Kazachstan), Baktiyor Zaynutdinov (Kazachstan), Yerkebulan Seidakhmet (Kazachstan), Baurzhan Turysbek (Kazachstan), Roman Murtazayev (Kazachstan), Gafurzhan Suyumbayev (Kazachstan), Oralkhan Omirtayev (Kazachstan)

Atdhe Nuhiu (Kosowo), Amir Rrahmani (Kosowo)

Sandro Wolfinger (Liechtenstein), Sandro Wieser (Liechtenstein), Marcel Buchel (Liechtenstein), Nicolas Hasler (Liechtenstein)

Arturas Zulpa (Litwa), Rolandas Baravykas (Litwa), Deimantas Petravicius (Litwa)

Arturs Karasauskas (Łotwa), Deniss Rakels (Łotwa)

Kevin Malget (Luksemburg), Olivier Thill (Luksemburg), Cristopher Martins (Luksemburg), Maxime Chanot (Luksemburg), Aurelien Joachim (Luksemburg), David Turpel (Luksemburg), Vincent Thill (Luksemburg), Stephano Bensi (Luksemburg)

Ivan Trickovski (Macedonia)

Michael Mifsud (Malta), Andrei Agius (Malta), Rowen Muscat (Malta), Juan Corbolan (Malta)

Vitalie Damascan (Mołdawia)

Toni Kroos (Niemcy), Timo Werner (Niemcy), Leroy Sane (Niemcy)

Ole Selnaes (Norwegia), Mohamed Elyounoussi (Norwegia), Bjorn Johnsen (Norwegia)

Piotr Zieliński (Polska), Krzysztof Piątek (Polska), Jakub Błaszczykowski (Polska), Arkadiusz Milik (Polska)

Bernardo Silva (Portugalia)

Artiem Dzyuba (Rosja), Roman Neustadter (Rosja)

Alexandru Chipciu (Rumunia), Alexandru Maxim (Rumunia), George Puscas (Rumunia), Claudiu Keseru (Rumunia)

Dusan Tadić (Serbia), Aleksandar Prijović (Serbia)

Marek Hamsik (Słowacja), Albert Rusnak (Słowacja), Juraj Kucka (Słowacja), Adam Zrelak (Słowacja), Robert Mak (Słowacja)

Robert Berić (Słowenia), Nejc Skubić (Słowenia), Benjamin Verbic (Słowenia)

Steven Naismith (Szkocja), Charlie Mulgrew (Szkocja), Ryan Fraser (Szkocja), Steven Fletcher (Szkocja)

Steven Zuber (Szwajcaria), Denis Zakaria (Szwajcaria), Xherdan Shaqiri (Szwajcaria), Albian Ajeti (Szwajcaria), Admir Mehmedi (Szwajcaria), Mario Gavranović (Szwajcaria), Michael Lang (Szwajcaria), Ricardo Rodriguez (Szwajcaria), Nico Elvedi (Szwajcaria)

Isaac Thelin (Szwecja), Viktor Claesson (Szwecja), Andreas Granqvist (Szwecja), Victor Lindelof (Szwecja), Marcus Berg (Szwecja)

Serdar Aziz (Turcja), Hakan Calhanoglu (Turcja)

Oleksandr Zinchenko (Ukraina), Andriy Yarmolenko (Ukraina), Ruslan Malinovsky (Ukraina)

Tom Lawrence (Walia), Aaron Ramsey (Walia), Connor Roberts (Walia), Hilary Wilson (Walia)

Roland Sallai (Węgry), Laszlo Kleinheisler (Węgry), Dominik Nagy (Węgry), Willi Orban (Węgry), Adam Nagy (Węgry)

Jorginho (Włochy), Cristiano Biraghi (Włochy)

Johan Edmundsson (Wyspy Owcze), Kristian Joensen (Wyspy Owcze), Halur Hansson (Wyspy Owcze)

RZUTY KARNE

1) Henrik Mkhitaryan (Armenia) – 1. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Liechtensteinem

2) Jorginho (Włochy) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Polską

3) Dusan Tadić (Serbia) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Litwą

4) Anton Saroka (Białoruś) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z San Marino

5) Andriy Yarmolenko (Ukraina) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Słowacją

6) Cristian Eriksen (Dania) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Walią

7) Egzijan Alioski (Macedonia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Armenią

8) Eden Hazard (Belgia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Islandią

9) Stefan Savić (Czarnogóra) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Litwą

10) Nicolae Stanciu (Rumunia) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Serbią

11) Andrei Agius (Malta) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Azerbejdżanem

12) Charlie Mulgrew (Szkocja) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Izraelem

13) Richard Oliveira (Azerbejdżan) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wyspami Owczymi

14) Joseph Chipolina (Gibraltar) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Armenią

15) Dusan Tadić (Serbia) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Rumunią

16) Stefan Mugosa (Czarnogóra) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Litwą

17) Toni Kroos (Niemcy) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Francją

18) Antoine Griezmann (Francja) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Niemcami

19) Valeri Qazaishvili (Gruzja) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Łotwą

20) Sergio Ramos (Hiszpania) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Chorwacją

21) Memphis Depay (Holandia) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Francją

22) Nikolay Dimitrov (Bułgaria) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Cyprem

23) Aleksandar Mitrović (Serbia) – 5. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Czarnogórą

24) Andreas Granqvist (Szwecja) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Turcją

25) Steven Fletcher (Szkocja) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Albanią

26) Ricardo Rodriguez (Szwajcaria) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Belgią

27) Radu Ginsari (Mołdawia) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Luksemburgiem

28) Arkadiusz Milik (Polska) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Portugalią

29) Marko Janković (Czarnogóra) – 6. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Rumunią

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) Sergiy Maliy (Kazachstan) – 1. kolejka – W meczu z Gruzją

2) Petar Stojanović (Słowenia) – 2. kolejka – W meczu z Cyprem

3) Lovre Kalinić (Chorwacja) – 2. kolejka – W meczu z Hiszpanią

4) Berat Djimsiti (Albania) – 2. kolejka – W meczu ze Szkocją

5) Kamil Glik (Polska) – 3. kolejka – W meczu z Portugalią

6) Kieran Tierney (Szkocja) – 3. kolejka – W meczu z Izraelem

7) Mate Patkai (samobójczy) – 4. kolejka – W meczu z Estonią

8) Josep Gomes (Andora) – 4. kolejka – W meczu z Kazachstanem

9) Albin Granlund (Finlandia) – 5. kolejka – W meczu z Grecją

10) Sonni Nattestad (Wyspy Owcze) – 5. kolejka – W meczu z Azerbejdżanem

11) Konstantinos Lambropoulos (Grecja) – 6. kolejka – W meczu z Estonią

12) Arturas Zulpa (Litwa) – 6. kolejka – W meczu z Serbią