TABELA LA LIGA

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Barcelona 14 8 4 2 37 19 +18 28
2. Sevilla 14 8 3 3 26 15 +11 27
3. Atletico Madryt 14 6 7 1 18 9 +9 25
4. Alaves 14 7 3 4 18 14 +4 24
5. Real Madryt 14 7 2 5 22 19 +3 23
6. Levante 14 6 3 5 23 21 +2 21
7. Espanyol 14 6 3 5 17 16 +1 21
8. Girona 14 5 6 3 17 16 +1 21
9. Getafe 14 5 5 4 15 11 +4 20
10. Real Sociedad 14 5 4 5 17 17 0 19
11. Betis 14 5 4 5 14 17 -3 19
12. Eibar 14 5 3 6 15 19 -4 18
13. Celta Vigo 14 4 5 5 25 22 +3 17
14. Valencia 14 3 8 3 11 11 0 17
15. Valladolid 14 4 5 5 11 14 -3 17
16. Leganes 14 4 4 6 14 18 -4 16
17. Villareal 14 3 5 6 13 16 -3 14
18. Athletic Bilbao 13 1 8 4 14 20 -6 11
19. Vallecano 14 2 4 8 15 28 -13 10
20. Huesca 14 1 4 9 12 29 -17 7

TERMINARZ I WYNIKI

1. KOLEJKA

Piątek – 17 sierpnia

Girona – Valladolid 0:0 (0:0)

Real Betis – Levante 0:3 (0:1)
38′ Marti Roger, 54′ 90+5′  Jose Morales

Sobota – 18 sierpnia

Celta – Espanyol 1:1 (0:1)
45′ Mario Hermoso – 52′ David Lopez (samobójcza)

Villareal – Real Sociedad 1:2 (1:1)
16′ Gerard Moreno – 40′ Willian Jose, 71′ Juanmi

FC Barcelona – Deportivo Alaves 3:0 (0:0)
64′ 90+2′ Leo Messi, 83′ Philippe Coutinho

Niedziela – 19 sierpnia

Eibar – Huesca 1:2 (0:2)
69′ Gonzalo Escalante – 5′ 40′ Alex Gallar

Rayo Vallecano – Sevilla 1:4 (0:3)
85′ Adri Embarba – 15′ Franco Vazquez, 31′ 45′ 79′ Andre Silva

Real Madyt – Getafe 2:0 (1:0)
20′ Dani Carvajal, 51′ Gareth Bale

Poniedziałek – 20 sierpnia

20:00 – Valencia – Atletico Madryt 1:1 (0:1)
56′ Rodrigo – 26′ Angel Correa

Athletic Bilbao – Leganes 2:1 (1:1)
27′ Peru Nolaskoain, 90+2′ Iker Muniain – 33′ Jonathan Silva

 

2. KOLEJKA

Piątek – 24 sierpnia

Getafe – Eibar 2:0 (1:0)
18′ Angel Rodriguez, 90′ Jorge Molina

Leganes – Real Sociedad 2:2 (0:2)
53′ 88′ Nabil El Zhar – 10′ David Zurutuza, 16′ Asier Illaramendi

Sobota – 25 sierpnia 

Deportivo Alaves – Real Betis 0:0 (0:0)

Atletico Madryt – Rayo Vallecano 1:0 (0:0)
63′ Antoine Griezmann

Valladolid – Barcelona 0:1 (0:0)
57′ Ousmane Dembele

Niedziela – 26 sierpnia

Espanyol – Valencia 2:0 (0:0)
62′ Esteban Granero, 68′ Borja Iglesias

Sevilla – Villareal 0:0 (0:0)

22:15 – Girona – Real Madryt 1:4 (1:1)
16′ Borja Garcia – 39′ Sergio Ramos (rzut karny), 52′ 80′ Karim Benzema (pierwsza bramka z rzutu karnego), 59′ Gareth Bale

Poniedziałek – 27 sierpnia

Levante – Celta 1:2 (0:2)
78′ Jose Morales (rzut karny) – 10′ Pione Sisto, 35′ Maximiliano Gomez

Athletic Bilbao – Huesca 2:2 (0:0)
47′ Markel Susaeta, 63′ Yuri Berchiche – 71′ Jorge Miramon, 87′ Ezequiel Avila

3. KOLEJKA

Piątek – 31 sierpnia

Getafe – Valladolid 0:0 (0:0)

Eibar – Real Sociedad 2:1 (1:1)
26′ Marc Cardona, 90+1′ Charles – 15′ Willian Jose (rzut karny)

Villareal – Girona 0:1 (0:0)
54′ Christian Stuani

Sobota – 1 września

Celta Vigo – Atletico Madryt 2:0 (0:0)
46′ Maximiliano Gomez, 52′ Iago Aspas

Real Madryt – Leganes 4:1 (1:1)
17′ Gareth Bale, 48′ 61′ Karim Benzema, 66′ Sergio Ramos (rzut karny) – 24′ Guido Carrillo (rzut karny)

Niedziela – 2 września

Levante – Valencia 2:2 (2:1)
13′ 33 Marti Roger – 16′ Denis Cheryshev, 52′ Daniel Parejo (rzut karny)

Alaves – Espanyol 2:1 (0:1)
57′ Borja Baston, 59′ Ruben Sobrino – 42′ Leo Baptistao (rzut karny)

Barcelona – Huesca 8:2 (3:2)
16′ 61′ Leo Messi, 24′ Jorge Pulido (samobójczy), 39, 90+3′ Luis Suarez (druga bramka z rzutu karnego), 48′ Ousmane Dembele, 52′ Ivan Rakitić, 81′ Jordi Alba – 3′ Cucho, 42′ Alex Gallar

Betis – Sevilla 1:0 (0:0)
80′ Joaquin

Środa – 24 października

Vallecano – Athletic Bilbao 1:1 (1:0)
23′ Pozo, 66′ Iker Muniain

4. KOLEJKA

Piątek – 14 września

Huesca – Vallecano 0:1 (0:1)
29′ Gianelli Imbula

Sobota – 15 września

Atletico Madryt – Eibar 1:1 (0:0)
90+4′ Borja Moreno – 87′ Sergio Enrich

Real Sociedad – Barcelona 1:2 (1:0)
12′ Aritz Elustondo – 63′ Luis Suarez, 66′ Ousmane Dembele

Valencia – Betis 0:0 (0:0)

Athletic Bilbao – Real Madryt 1:1 (1:0)
32′ Iker Muniain – 63′ Isco

Niedziela – 16 września

Leganes – Villareal 0:1 (0:0)
65′ Carlos Bacca

Espanyol – Levante 1:0 (0:0)
52′ Sergio Garcia

Valladolid – Alaves 0:1 (0:0)
90+3′ Ibai Gomez

Sevilla – Getafe 0:2 (0:2)
3′ 38′ Angel Rodriguez

Poniedziałek – 17 września

Girona – Celta Vigo 3:2 (2:1)
22′ 56′ Christian Stuani, 37′ Pedro Alcala – 34′ Iago Aspas, 87′ Sofiane Boufal

5. KOLEJKA

Piątek – 21 września

Huesca – Real Sociedad 0:1 (0:0)
64′ Mikel Merino

Sobota – 22 września

Vallecano – Alaves 1:5 (1:2)
30′ Raul De Tomas – 8′ Ximo Navarro, 34′ 77′ Ibai Gomez, 56′ Jonathan Calleri, 90+5′ Burgui

Celta Vigo – Valladolid 3:3 (2:1)
5′ 54′ Iago Aspas, 9′ Maximiliano Gomez –  39′ Oscar Piano, 65′ Enes Unal, 90+4′ Leonardo Suarez

Eibar – Leganes 1:0 (0:0)
52′ Kike

Getafe – Atletico Madryt 0:2 (0:1)
14′ David Soria (samobójczy), 60′ Thomas Lemar

Real Madryt – Espanyol 1:0 (1:0)
41′ Marco Asensio

Niedziela – 23 września

Levante – Sevilla 2:6 (1:4
12′ Marti Roger, 90′ Simon Kjaer (samobójczy) – 11′ 35′ 45′ Wissam Ben Yedder, 21′ Daniel Carrico, 49′ Andre Silva, 59′ Pablo Sarabia

Villareal – Valencia 0:0 (0:0)

Betis – Athletic Bilbao 2:2 (0:2)
51′ Marc Bartra, 68′ Sergio Canales – 7′ Inaki Williams, 18′ Raul Garcia

Barcelona – Girona 2:2 (1:1)
19′ Leo Messi, 63′ Gerard Pique – 45′ 51′ Christian Stuani

6. KOLEJKA

Wtorek – 25 września

Espanyol – Eibar 1:0 (0:0)
68′ Mario Hermoso

Real Sociedad – Vallecano 2:2 (1:2)
5′ Jon Bautista, 78′ Willian Jose – 31′ Luis Advincula, 36′ Oscar Trejo (rzut karny)

Atletico Madryt – Huesca 3:0 (3:0)
16′ Antoine Griezmann, 29′ Thomas, 33′ Koke

Środa – 26 września

Athletic Bilbao – Villareal 0:3 (0:0)
65′ Pablo Fornais, 80′ Ramiro Mori, 89′ Karl Toko Ekambi

Leganes – FC Barcelona 2:1 (0:1)
52′ Nabil El Zhar, 53′ Oscar – 12′ Philippe Coutinho

Sevilla – Real Madryt 3:0 (3:0)
17′ 21′ Andre Silva, 39′ Wissan Ben Yedder

Valencia – Celta Vigo 1:1 (1:0)
25′ Michy Batshuayi – 82′ Iago Aspas

Czwartek – 27 września

Alaves – Getafe 1:1 (0:0)
 90+3′ Jonathan Calleri – 80′ Amath Diedhiou

Valladolid – Levante 2:1 (0:0)
50′ Enes Unal, 56′ Nacho – 47′ Sergio Postigo

Girona – Betis 0:1 (0:0)
64′ Loren

7. KOLEJKA

Piątek – 28 września

Vallecano – Espanyol 2:2 (1:2)
6′ Raul De Tomas, 47′ Gael Kakuta (rzut karny) – 19′ Borja Iglesias, 45+1′ Esteban Granero

Sobota – 29 września

Real Sociedad – Valencia 0:1 (0:1)
36′ Kevin Gameiro

FC Barcelona – Athletic Bilbao 1:1 (0:1)
84′ Munir El Haddadi – 41′ Oscar De Marcos

Eibar – Sevilla 1:3 (0:0)
90+9′ Joan Jordan – 47′ Andre Silva, 59′ 90+4′ Ever Banega (druga bramka z rzutu karnego)

Real Madryt – Atletico Madryt – 0:0 (0:0)

Niedziela – 30 września

Huesca – Girona 1:1 (0:1)
72′ Gonzalo Melero (rzut karny) – 37′ Christian Stuani (rzut karny)

Villareal – Valladolid 0:1 (0:0)
53′ Leonardo Suarez

Levante – Alaves 2:1 (2:1)
19′ Jason, 36′ Tono – 5′ Ruben Sobrino

Betis – Leganes 1:0 (0:0)
89′ Loren

Poniedziałek – 1 października

Celta Vigo – Getafe 1:1 (1:0)
33′ Maximiliano Gomez – 78′ Jaime Mata

8. KOLEJKA

Piątek – 5 października

Athletic Bilbao – Real Sociedad 1:3 (1:1)
32′ Iker Muniain – 30′ 74′ Mikkel Oyarzabal (obie bramki z rzutu karnego), 47′ Luca Sangalli

Sobota – 6 października

Girona – Eibar 2:3 (2:2)
40′ 42′ Christian Stuani – 12′ Charles (rzut karny), 45+4′ Anaitz Arbilla, 72′ Sergio Enrich

Getafe – Levante 0:1 (0:0)
60′ Enis Bardhi

Alaves – Real Madryt 1:0 (0:0)
90+5′ Manu Garcia

Leganes – Vallecano 1:0 (1:0)
14′ Guido Carrillo

Niedziela – 7 października

Valladolid – Huesca 1:0 (1:0)
28′ Ruben Alcaraz

Atletico Madryt – Real Betis 1:0 (0:0)
74′ Angel Correa

Espanyol – Villareal 3:1 (1:1)
7′ Hernan Perez, 79′ Sergi Darder, 90+2′ Pablo Piatti – 45′ Karl Toko Ekambi

Sevilla – Celta Vigo 2:1 (1:0)
39′ Pablo Sarabia, 61′ Wissan Ben Yedder – 85′ Sofiane Boufal

Valencia – FC Barcelona 1:1 (1:1)
2′ Ezequiel Garay – 23′ Leo Messi

9. KOLEJKA

Piątek – 19 października

Celta Vigo – Alaves 0:1 (0:0)
58′ Tomas Pina

Sobota – 20 października

Real Madryt – Levante 1:2 (0:2)
72′ Marcelo – 6′ Jose Morales, 13′ Marti Roger (rzut karny)

Valencia – Leganes 1:1 (0:0)
85′ Jose Gaya – 63′ Gerard Gumbau (rzut karny)

Villareal – Atletico Madryt 1:1 (0:0)
65′ Mario Gaspar – 51′ Filipe Luis

FC Barcelona – Sevilla 4:2 (2:0)
2′ Philippe Coutinho, 12′ Leo Messi, 63′ Luis Suarez (rzut karny), 88′ Ivan Rakitić – 79′ Clement Lenglet (samobójczy), 90+1′ Luis Muriel

Niedziela – 21 października

Vallecano – Getafe 1:2 (0:0)
74′ Raul De Tomas – 63′ Dimitri Foulquier, 67′ Sergio Akieme (samobójczy)

Eibar – Athletic Bilbao 1:1 (1:1)
17′ Charles (rzut karny) – 21′ Inaki Williams

Huesca – Espanyol 0:2 (0:1)
41′ 64′ Borja Iglesias

Real Betis – Valladolid 0:1 (0:1)
35′ Antonito

Poniedziałek – 22 października

Real Sociedad – Girona 0:0 (0:0)

10. KOLEJKA

Piątek – 26 października

Valladolid – Espanyol 1:1 (0:1)
90+1′ Daniele Verde – 20′ Borja Iglesias

Sobota – 27 października

Girona – Vallecano 2:1 (2:0)
34’45’ Portu (pierwsza bramka z rzutu karnego) – 61′ Alejandro Galvez

Athletic Bilbao – Valencia 0:0 (0:0)

Celta Vigo – Eibar 4:0 (2:0)
5′ 36′ 82′ Iago Aspas, 56′ Brais Mendez

Levante – Leganes 2:0 (1:0)
14′ Marti Roger, 90′ Ruben Rochina

Atletico Madryt – Real Sociedad 2:0 (1:0)
45′ Diego Godin, 60′ Filipe Luis

Niedziela – 28 października

Getafe – Real Betis 2:0 (0:0)
60′ Jorge Molina, 62′ Dimitri Foulquier

FC Barcelona – Real Madryt 5:1 (2:0)
11′ Philippe Coutinho, 30′ 75′ 83′ Luis Suarez (pierwsza bramka z rzutu karnego), 87′ Arturo Vidal – 50′ Marcelo

Alaves – Villareal 2:1 (0:1)
51′ Jonathan Calleri, 90+4′ Borja Baston – 10′ Gerard Moreno

Sevilla – Huesca 2:1 (0:0)
65′ 78′ Pablo Sarabia – 90+3′ Jorge Pulido

11. KOLEJKA

Sobota – 3 listopada

Leganes – Atletico Madryt 1:1 (0:0)
82′ Guido Carrillo – 69′ Antoine Griezmann

Real Madryt – Valladolid 2:0 (0:0)
83′ Junior Vinicius, 88′ Sergio Ramos (rzut karny)

Valencia – Girona 0:1 (0:0)
48′ Pere Pons

Rayo Vallecano – FC Barcelona 2:3 (1:1)
35′ Pozo, 57′ Alvaro Garcia – 11′ 90′ Luis Suarez, 87′ Ousmane Dembele

Niedziela – 4 listopada

Eibar – Alaves 2:1 (0:1)
69′ Joan Jordan, 90+1′ Pape Diop – 4′ Jony

Villareal – Levante 1:1 (0:0)
90+2′ Alfonso – 76′ Ramiro Mori (samobójczy)

Huesca – Getafe 1:1 (0:0)
50′ Xabier Etxeita – 90+1′ Jorge Molina

Real Sociedad – Sevilla 0:0 (0:0)

Real Betis – Celta Vigo 3:3 (1:0)
33′ Loren, 57′ Firpo Junior, 87′ Sergio Canales – 63′ 84′ Maximiliano Gomez, 69′ Brais Mendez (samobójczy)

Poniedziałek – 5 listopada

Espanyol – Athletic Bilbao 1:0 (1:0)
40′ Borja Iglesias

12. KOLEJKA

Piątek – 9 listopada

Levante – Real Sociedad 1:3 (1:0)
4′ Chema – 73′ Theo Hernandez, 77′ Juanmi, 83′ Mikel Oyarzabal

Sobota – 10 listopada

Valladolid – Eibar 0:0 (0:0)

Getafe – Valencia 0:1 (0:0)
81′ Daniel Parejo (rzut karny)

Atletico Madryt – Athletic Bilbao 3:2 (0:1)
61′ Thomas, 80′ Rodrigo, 90+1′ Diego Godin – 36′ 64′ Inaki Williams

Girona – Leganes 0:0 (0:0)

Niedziela – 11 listopada

Alaves – Huesca 2:1 (1:1)
40′ Jony, 67′ Ruben Sobrino – 34′ Moi Gomez

Barcelona – Real Betis 3:4 (0:2)
68′ 90+2′ Leo Messi (pierwsza bramka z rzutu karnego), 79′ Arturo Vidal – 20′ Firpo Junior, 34′ Joaquin, 71′ Giovani Lo Celso, 83′ Sergio Canales

Sevilla – Espanyol 2:1 (0:1)
70′ Gabriel Mercado, 89′ Wissan Ben Yedder – 38′ Borja Iglesias

Vallecano – Villareal 2:2 (1:1)
45′ Raul De Tomas, 66′ Alvaro Garcia – 33′ Samuel Chukwueze, 80′ Nicola Sansone

Celta Vigo – Real Madryt 2:4 (0:1)
61′ Hugo Mallo, 90+4′ Brais Mendez – 23′ Karim Benzema, 56′ Gustavo Cabral (samobójczy), 83′ Sergio Ramos (rzut karny), 90+1′ Dani Ceballos

13. KOLEJKA

Piątek – 23 listopada

Leganes – Alaves 1:0 (1:0)
42′ Youssef En Nesyri

Sobota – 24 listopada

Eibar – Real Madryt 3:0 (1:0)
16′ Gonzalo Escalante, 52′ Sergio Enrich, 57′ Kike

Valencia – Vallecano 3:0 (1:0)
35′ 61′ Santi Mina, 76′ Kevin Gameiro

Huesca – Levante 2:2 (1:1)
23′ Christian Rivera, 51′ Xabier Etxeita – 45+1′ Marti Roger, 74′ Emmanuel Boateng

Atletico Madryt – FC Barcelona 1:1 (0:0)
77′ Diego Costa – 90′ Ousmane Dembele

Niedziela – 25 listopada

Athletic Bilbao – Getafe 1:1 (0:0)
67′ Peru Nolaskoain – 77′ Jaime Mata

Sevilla – Valladolid 1:0 (1:0)
30′ Andre Silva

Espanyol – Girona 1:3 (0:2)
74′ Borja Iglesias – 4′ 6′ Christian Stuani, 90′ Seydou Doumbia

Villareal – Betis 2:1 (0:0)
52′ Gerard Moreno, 54′ Samuel Chukwueze – 90′ Giovani Lo Celso

Poniedziałek – 26 listopada

Real Sociedad – Celta Vigo 2:1 (1:0)
37′ Mikel Oyarzabal, 47′ David Zurutuza – 82′ Maximiliano Gomez

14. KOLEJKA

Piątek – 30 listopada

Vallecano – Eibar 1:0 (0:0)
53′ Adri Embarba

Sobota – 1 grudnia

Celta Vigo – Huesca 2:0 (1:0)
38′ 77′ Iago Aspas

Valladolid – Leganes 2:4 (0:2)
50′ Toni, 90+3′ Enes Unal – 11′ Dimitrios Siovas, 42′ Oscar, 66′ 75′ Guido Carrillo

Getafe – Espanyol 3:0 (0:0)
55′ Jorge Molina, 65′ Jaime Mata, 80′ Vitorino Antunes

Real Madryt – Valencia 2:0 (1:0)
8′ Daniel Wass (samobójczy), 83′ Lucas

Niedziela – 2 grudnia

Betis – Real Sociedad 1:0 (0:0)
33′ Firpo Junior

Girona – Atletico Madryt 1:1 (1:0)
45′ Christian Stuani (rzut karny) – 82′ Jonas Ramalho (samobójczy)

Barcelona – Villareal 2:0 (1:0)
36′ Gerard Pique, 87′ Carles Alena

Alaves – Sevilla 1:1 (1:0)
37′ Jony – 78′ Wissan Ben Yeder

Poniedziałek – 3 grudnia

Levante – Athletic Bilbao 3:0 (1:0)
45+4′ Chema, 59′ Jose Campana, 69′ Marti Roger

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

10 goli:

Iago Aspas (Celta Vigo)

Christian Stuani (Girona)

9 goli:

Luis Suarez (FC Barcelona), Leo Messi (FC Barcelona)

8 goli:

Borja Iglesias (Espanyol)

Marti Roger (Levante)

Andre Silva (Sevilla)

7 goli:

Maximiliano Gomez (Celta Vigo)

Wissam Ben Yedder (Sevilla)

6 goli:

Karim Benzema (Real Madryt)

5 goli:

Ousmane Dembele (FC Barcelona)

Guido Carrillo (Leganes)

4 gole:

Iker Muniain (Athletic Bilbao), Inaki Williams (Athletic Bilbao)

Philippe Coutinho (FC Barcelona)

Jorge Molina (Getafe)

Jose Morales (Levante)

Raul De Tomas (Rayo Vallecano)

Sergio Ramos (Real Madryt)

Mikkel Oyarzabal (Real Socieadad)

Pablo Sarabia (Sevilla)

3 gole:

Ibai Gomez (Alaves), Jonathan Calleri (Alaves), Ruben Sobrino (Alaves), Jony (Alaves)

Antoine Griezmann (Atletico Madryt)

Charles (Eibar), Sergio Enrich (Eibar)

Angel Rodriguez (Getafe), Jaime Mata (Getafe)

Alex Gallar (Huesca)

Nabil El Zhar (Leganes)

Sergio Canales (Real Betis), Firpo Junior (Real Betis)

Gareth Bale (Real Madryt)

Willian Jose (Real Sociedad)

Enes Unal (Valladolid)

Gerard Moreno (Villareal)

2 gole:

Borja Baston (Alaves)

Peru Nolaskoain (Athletic Bilbao)

Thomas Lemar (Atletico Madryt), Angel Correa (Atletico Madryt), Filipe Luis (Atletico Madryt), Thomas (Atletico Madryt),  Diego Godin (Atletico Madryt)

Sofiane Boufal (Celta Vigo), Brais Mendez (Celta Vigo)

Joan Jordan (Eibar), Gonzalo Escalante (Eibar), Kike (Eibar)

Esteban Granero (Espanyol)

Ivan Rakitić (FC Barcelona), Arturo Vidal (FC Barcelona), Gerard Pique (FC Barcelona)

Dimitri Foulquier (Getafe)

Portu (Girona)

Xabier Etxeita (Huesca)

Oscar (Leganes)

Chema (Levante)

Pozo (Rayo Vallecano), Alvaro Garcia (Rayo Vallecano), Adri Embarba (Rayo Vallecano)

Joaquin (Real Betis), Giovani Lo Celso (Real Betis)

Marcelo (Real Madryt)

Juanmi (Real Sociedad), David Zurutuza (Real Sociedad)

Ever Banega (Sevilla)

Daniel Parejo (Valencia), Santi Mina (Valencia), Kevin Gameiro (Valencia)

Leonardo Suarez (Valladolid)

Karl Toko Ekambi (Villareal), Samuel Chukwueze (Villareal)

1 gol:

Xavi Navarro (Alaves), Burgui (Alaves), Manu Garcia (Alaves), Tomas Pina (Alaves)

Markel Susaeta (Athletic Bilbao), Yuri Berchiche (Athletic Bilbao), Raul Garcia (Athletic Bilbao), Oscar De Marcos (Athletic Bilbao)

Borja Moreno (Atletico Madryt), Koke (Atletico Madryt), Rodrigo (Atletico Madryt), Diego Costa (Atletico Madryt)

Mario Hermoso (Celta Vigo), Pione Sisto (Celta Vigo), Hugo Mallo (Celta Vigo)

Marc Cardona (Eibar), Anaitz Arbilla (Eibar), Pape Diop (Eibar)

Leo Baptistao (Espanyol), Sergio Garcia (Espanyol), Mario Hermoso (Espanyol), Hernan Perez (Espanyol), Sergi Darder (Espanyol), Pablo Piatti (Espanyol)

Jordi Alba (FC Barcelona), Munir El Haddadi (FC Barcelona), Carles Alena (FC Barcelona)

Amath Diedhiou (Getafe), Vitorino Antunes (Getafe)

Borja Garcia (Girona), Pedro Alcala (Girona), Pere Pons (Girona), Seydou Doumbia (Girona)

Jorge Miramon (Huesca), Ezequiel Avila (Huesca), Cucho (Huesca), Gonzalo Melero (Huesca), Jorge Pulido (Huesca), Moi Gomez (Huesca), Christian Rivera (Huesca)

Jonathan Silva (Leganes), Gerard Gumbau (Leganes), Youssef En Nesyri (Leganes), Dimitrios Siovas (Leganes)

Sergio Postigo (Levante), Jason (Levante), Tono (Levante), Enis Bardhi (Levante), Ruben Rochina (Levante), Emmanuel Boateng (Levante), Jose Campana (Levante)

Gianelli Imbula (Rayo Vallecano), Luis Advincula (Rayo Vallecano), Oscar Trejo (Rayo Vallecano), Gael Kakuta (Rayo Vallecano), Alejandro Galvez (Rayo Vallecano)

Marc Bartra (Real Betis)

Dani Carvajal (Real Madryt), Isco (Real Madryt), Marco Asensio (Real Madryt), Junior Vinicius (Real Madryt), Dani Ceballos (Real Madryt), Lucas (Real Madryt)

Asier Illaramendi (Real Sociedad), Aritz Elustondo (Real Sociedad), Mikel Merino (Real Sociedad), Jon Bautista (Real Sociedad), Luca Sangalli (Real Sociedad), Theo Hernandez (Real Sociedad)

Franco Vazquez (Sevilla), Daniel Carrico (Sevilla), Luis Muriel (Sevilla), Gabriel Mercado (Sevilla)

Rodrigo (Valencia), Denis Cheryshev (Valencia), Michy Batshuayi (Valencia), Ezequiel Garay (Valencia), Jose Gaya (Valencia)

Oscar Piano (Valladolid), Nacho (Valladolid), Ruben Alcaraz (Valladolid), Antonito (Valladolid), Daniele Verde (Valladolid), Toni (Valladolid)

Carlos Bacca (Villareal), Pablo Fornais (Villareal), Ramiro Mori (Villareal), Mario Gaspar (Villareal), Alfonso (Villareal), Nicola Sansone (Villareal)

RZUTY KARNE

1) Adri Embarba (Rayo Vallecano) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Sevillą

2) Sergio Ramos (Real Madryt) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gironą

3) Karim Benzema (Real Madryt) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gironą

4) Jose Morales (Levante) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Celtą Vigo

5) Willian Jose (Real Sociedad) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Eibar

6) Guido Carrillo (Leganes) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Realem Madryt

7) Sergio Ramos (Real Madryt) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Leganes

8) Daniel Parejo (Valencia) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Levante

9) Leo Baptistao (Espanyol) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Alaves

10) Luis Suarez (FC Barcelona) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Huescą

11) Guido Carrillo (Leganes) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Villareal

12) Jose Morales (Levante) – 5. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Sevillą

13) Oscar Trejo (Rayo Vallecano) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Realem Sociedad

14) Ibai Gomez (Alaves) – 6. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Getafe

15) Gael Kakuta (Vallecano) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Espanyolem

16) Willian Jose (Real Sociedad) – 7. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Valencią

17) Ever Banega (Sevilla) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Eibar

18) Christian Stuani (Girona) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Huescą

19) Gonzalo Melero (Huesca) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gironą

20) Gerard Moreno (Villareal) – 7. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Valladolid

21) Mikkel Oyarzabal (Real Sociedad) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Athletic Bilbao

22) Mikkel Oyarzabal (Real Sociedad) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Athletic Bilbao

23) Charles (Eibar) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Gironą

24) Roger Marti (Levante) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Realem Madryt

25) Gerard Gumbau (Levante) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Valencią

26) Luis Suarez (FC Barcelona) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Sevillą

27) Charles (Eibar) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Athletic Bilbao

28) Portu (Girona) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Rayo Vallecano

29) Sergio Ramos (Real Madryt) – 11. kolejka – Wykorzystany w meczu z Valladolid

30) Daniel Parejo (Valencia) – 12. kolejka – Wykorzystany w meczu z Getafe

31) Leo Messi (FC Barcelona) – 12. kolejka – Wykorzystany w meczu z Realem Betis

32) Christian Stuani (Girona) – 14. kolejka – Wykorzystany w meczu z Atletico Madryt

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) David Lopez (Celta) – 1. kolejka – w meczu z Espanyolem

2) Jorge Pulido (Huesca) – 3. kolejka – w meczu z FC Barceloną

3) David Soria (Getafe) – 5. kolejka – w meczu z Atletico Madryt

4) Simon Kjaer (Sevilla) – 5. kolejka – w meczu z Levante

5) Clement Lenglet (Barcelona) – 9. kolejka – w meczu z Sevillą

6) Sergio Akieme (Vallecano) – 9. kolejka – w meczu z Getafe

7) Ramiro Mori (Villareal) – 11. kolejka – w meczu z Levante

8) Brais Mendez (Celta Vigo) – 11. kolejka – w meczu z Realem Betis

9) Gustavo Cabral (Celta Vigo) – 12. kolejka – w meczu z Realem Madryt

10) Daniel Wass (Valencia) – 14. kolejka – w meczu z Realem Madryt

11) Jonas Ramalho (Girona) – 14. kolejka – w meczu z Atletico Madryt