TABELA EKSTRAKLASY

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Jagiellonia Białystok 12 7 2 3 19 14 +5 23
2. Lechia Gdańsk 12 6 4 2 21 14 +7 22
3. Legia Warszawa 12 6 4 2 19 15 +4 22
4. Wisła Kraków 12 6 3 3 23 13 +10 21
5. Piast Gliwice 12 6 3 3 18 16 +2 21
6. Lech Poznań 12 6 2 4 19 15 +4 20
7. Korona Kielce 12 5 4 3 16 14 +2 19
8. Arka Gdynia 12 4 5 3 14 12 +2 17
9. Zagłębie Lubin 12 5 2 5 20 20 0 17
10. Pogoń Szczecin 12 3 4 5 14 15 -1 13
11. Śląsk Wrocław 12 3 3 6 17 17 0 12
12. Miedź Legnica 12 3 3 6 16 23 -7 12
13. Wisła Płock 12 2 5 5 17 23 -6 11
14. Zagłębie Sosnowiec 12 2 4 6 18 25 -7 10
15. Cracovia 12 2 4 6 10 17 -7 10
16. Górnik Zabrze 12 1 6 5 11 19 -8 9

M – Miejsce
MR – Mecze rozegrane
Z – Zwycięstwa
R – Remisy
P – Porażki
B+ bramki strzelone
B- bramki stracone
B= bilans bramkowy

TERMINARZ I WYNIKI

1. KOLEJKA

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)
90+1′ Petteri Forsell

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
10′ Flavio Paixao

Sobota – 21 lipca 2018

Śląsk Wrocław – Cracovia 3:1 (1:1)
15′ Piotr Celeban, 57′ Augusto, 89′ Jakub Kosecki – 30′ Gerard Oliva

Wisła Kraków – Arka Gdynia 0:0 (0:0)

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 1:3 (1:2)
15′ 88′ Patryk Tuszyński, 21′ Filip Starzyński (rzut karny) – 37′ Adam Hlousek

Niedziela – 22 lipca 2018

Górnik Zabrze – Korona Kielce 1:1 (0:0)
47′ Daniel Smuga – 62′ Ivan Jukić

Wisła Płock – Lech Poznań 1:2 (0:1)
77′ Giorgi Merebashvili – 16′ Łukasz Trałka, 89′ Pedro Tiba

Poniedziałek – 23 lipca 2018

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice 1:2 (1:0)
36′ Vamara Sanogo – 67′ Aleksandar Sedlar (rzut karny), 80′ Tomasz Jodłowiec

 

2. KOLEJKA

Piątek – 27 lipca 2018

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 1:1 (1:0)
13′ Flavio Paixao (rzut karny) – 83′ Piotr Celeban

Wisła Kraków – Miedź Legnica 2:1 (1:0)
43′ Zdenek Ondrasek, 49′ Dawid Kort – 69′ Marquitos (rzut karny)

Sobota – 28 lipca 2018

Zagłębie Lubin – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:0)
63′ Filip Starzyński (rzut karny), 78′ Jakub Mares – 68′ Konrad Wrzesiński

Korona Kielce – Legia Warszawa 1:2 (1:0)
32′ Ivan Jukić – 57′ Krzysztof Mączyński, 66′ Jose Kante

Niedziela – 29 lipca 2018

Górnik Zabrze – Wisła Płock 1:1 (0:0)
76′ Igor Angulo – 47′ Ricardinho

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
36′ 67′ Karol Świderski

Lech Poznań – Cracovia 2:0 (1:0)
20′ Darko Jevtić, 87′ Cristian Gytkjaer

Poniedziałek – 30 lipca 2018

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice 0:2 (0:2)
6′ Joel Valencia, 11′ Mateusz Mak

3. KOLEJKA

Piątek – 3 sierpnia 2018

Wisła Płock – Korona Kielce 1:2 (0:0)
90+7′ Calo Oliveira – 52′ Elia Soriano (rzut karny), 90+1′ Ivan Jukić

Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
7′ Tomasz Hołota (samobójcza), 85′ Konrad Wrzesiński, 90+6′ Zarko Udovcić

Sobota – 4 sierpnia 2018

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
23′ Joel Valencia, 84′ Tom Hateley – 34′ Patryk Tuszyński

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 0:0 (0:0)

 

Niedziela – 5 sierpnia 2018

Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:1 (0:0)
83′ Pedro Tiba

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków 1:0 (0:0
60′ Roman Bezjak

Miedź Legnica – Górnik Zabrze 1:3 (1:0)
27′ Mateusz Piątkowski – 73′ Dani Suarez, 77′ Igor Angulo, 88′ Szymon Żurkowski

Poniedziałek – 6 sierpnia 2018

Cracovia – Arka Gdynia 0:0 (0:0)

4. KOLEJKA

Piątek – 10 sierpnia 2018

Lechia Gdańsk – Miedź Legnica 2:0 (1:0)
39′ Jakub Arak, 56′ Patryk Lipski

Wisła Kraków – Wisła Płock 1:1 (1:0)
33′ Zdenek Ondrasek – 66′ Ricardinho

Sobota – 11 sierpnia 2018

Pogoń Szczecin – Cracovia 1:1 (1:0)
31′ Adam Frączczak (rzut karny) – 67′ Cornel Rapa

Arka Gdynia – Górnik Zabrze 1:1 (0:1)
88′ Michał Janota – 45+2′ Dani Suarez

Niedziela – 12 sierpnia 2018

Piast Gliwice – Legia Warszawa 1:3 (0:1)
56′ Michal Papadopoulos – 22′ Artur Jędrzejczyk, 86′ Jose Kante, 90+6′ Dominik Nagy

Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec 4:0 (3:0)
7′ Joao Amaral, 20′ 41′ Paweł Tomczyk, 70′ Maciej Gajos

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
26′ Roman Bezjak, 73′ Sasa Balić (samobójczy)

Poniedziałek – 13 sierpnia 2018

Korona Kielce – Śląsk Wrocław 2:1 (1:1)
20′ Elia Soriano (rzut karny), 83′ Maciej Górski – 10′ Marcin Robak

5. KOLEJKA

Piątek – 17 sierpnia 2018

Cracovia – Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
45+4′ Bartłomiej Pawłowski

Miedź Legnica – Korona Kielce 1:1 (0:0)
69′ Paweł Zieliński – 54′ Maciej Górski

Sobota – 18 sierpnia 2018

Wisła Płock – Arka Gdynia 1:3 (0:0)
70′ Ricardinho – 56′ Aleksandar Kolev, 83′ Maciej Jankowski, 90+1′ Rafał Siemaszko

20:30 – Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 0:2 (0:2)
23′ Paweł Bochniewicz (sam.), 33′ Flavio Paixao

Niedziela – 19 sierpnia 2018

Legia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
39′ Artur Jędrzejczyk, 77′ Carlitos – 54′ Konrad Wrzesiński

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 2:1 (1:0)
22′ Mile Savković, 90+4′ Arvydas Novikovas – 58′ Patryk Dziczek

Lech Poznań – Wisła Kraków 2:5 (2:1)
8′ Joao Amaral, 18′ Cristian Gytkjaer (rzut karny) – 24′ Martin Kostal, 50′ 61′ Zdenek Ondrasek, 55′ Cristian Gytkjaer (samobójczy), 90′ Marko Kolar

Poniedziałek – 20 sierpnia 2018

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)

6. KOLEJKA

Piątek – 24 sierpnia

Piast Gliwice – Cracovia 3:1 (2:0)
15′ Jorge Felix, 25′ Michal Papadopoulos, 66′ Tom Hateley – 74′ Javi Hernandez

Korona Kielce – Arka Gdynia 2:1 (1:0)
17′ Elia Soriano, 65′ Zlatko Janjić – 76′ Damian Zbozień (rzut karny)

Sobota – 25 sierpnia

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 2:3 (1:0)
42′ 66′ Kamil Drygas (druga bramka z rzutu karnego) – 49′ Lukas Haraslin, 55′ Steven Vitoria, 70′ Adam Chrzanowski

Wisła Kraków – Górnik Zabrze 3:0 (2:0)
18′ Rafał Pietrzak, 22′ Zdenek Ondrasek, 49′ Vullnet Basha

Niedziela – 26 sierpnia

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica 2:3 (0:0)
68′ Roman Bezjak, 80′ Taras Romanchuk – 73′ 82′ Petteri Forsell, 87′ Rafał Augustyniak

Legia Warszawa – Wisła Płock 1:4 (0:2)
83′ Carlitos – 11′ 49′ Ricardinho, 40′ Dominik Furman, 74′ Nico Varela (rzut karny)

Zagłębie Lubin – Lech Poznań 2:1 (1:0)
15′ Łukasz Janoszka, 53′ Patryk Tuszyński – 49′ Tomasz Cywka

Poniedziałek – 27 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław 3:3 (0:2)
56′ 59′ Vamara Sanogo, 65′ Zarko Udovcić – 11′ 90+2′ – Marcin Robak (drugi gol z rzutu karnego), 25′ Farshad Ahmadzadeh

7. KOLEJKA

Piątek – 31 sierpnia

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)
73′ Igor Angulo (rzut karny) – 50′ Radosław Majewski

Lechia Gdańsk – Korona Kielce 2:0 (1:0)
25′ 69′ Flavio Paixao (pierwsza bramka z rzutu karnego)

Sobota – 1 września

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec 2:2 (1:1)
30′ Michał Janota, 67′ Luka Zarandia –  45+4′ Vamara Sanogo (rzut karny), 69′ Szymon Pawłowski

Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 0:1 (0:0)
90′ Zdenek Ondrasek

Lech Poznań – Piast Gliwice 1:1 (1:0)
37′ Cristian Gytkjaer (rzut karny), 74′ Tom Hateley

Niedziela – 2 września

Miedź Legnica – Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
23′ Marquitos, 90′ Petteri Forsell

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)
23′ Ricardinho – 55′ Lukas Klemenz

Cracovia – Legia Warszawa 0:0 (0:0)

8. KOLEJKA

Piątek – 14 września 

18:00 – Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
40′ Filip Starzyński, 45+1′ Aleksander Jagiełło, 85′ Marcin Robak (samobójczy), 88′ Dawid Pakulski

Jagiellonia Białystok – Cracovia 3:1 (1:0)
45′ Bartosz Kwiecień, 53′ 70′ Cilian Sheridan – 74′ Airam Cabrera

Sobota – 15 września

Wisła Płock – Miedź Legnica 2:2 (1:2)
30′ Alan Uryga, 49′ Bartłomiej Sielewski – 10′ Rafał Augustyniak, 45+1′ Petteri Forsell

Piast Gliwice – Arka Gdynia 1:0 (0:0)
62′ Michal Papadopoulos

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 5:2 (2:2)
19′ Zdenek Ondrasek, 45+1′ Jakub Bartkowski, 64′ Dawid Kort, 75′ Kamil Wojtkowski, 83′ Jesus Imaz – 7′ Patryk Lipski, 38′ Flavio Paixao (rzut karny)

Niedziela – 16 września

Pogoń Szczecin – Korona Kielce 1:1 (1:0)
3′ Radosław Majewski – 65′ Elhadji Pape Diaw

Legia Warszawa – Lech Poznań 1:0 (1:0)
32′ Dominik Nagy

Poniedziałek – 17 września

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
17′ Vamara Sanogo – 85′ Igor Angulo

9. KOLEJKA

Piątek – 21 września

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 2:1 (1:0)
14′ 47′ Adam Buksa – 82′ Jesus Imaz

Arka Gdynia – Lech Poznań 1:0 (0:0)
76′ Michał Janota

Sobota – 22 września

Cracovia – Wisła Płock 3:1 (2:0)
8′ 84′ Mateusz Wdowiak, 19′ Sergei Zenjov – 50′ Karol Angielski

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 3:3 (3:0)
8′ 15′ 25 Artur Sobiech – 61′ Damjan Bohar, 71′ Filip Starzyński (rzut karny), 90+1′ Jakub Mares

Miedź Legnica – Legia Warszawa 1:4 (1:1)
41′ Petteri Forsell – 23′ 89′ Cafu, 56′ Michał Kucharczyk (rzut karny), 79′ Carlitos

Niedziela – 23 września

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice 4:1 (1:0)
41′ Robert Pich, 47′ Piotr Celeban, 75′ Marcin Robak, 87′ Mateusz Cholewiak – 61′ Jakub Czerwiński

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 1:3 (1:0)
3′ Igor Angulo – 55′ Roman Bezjak, 62′ Arvydas Novikovas, 89′ Przemysław Frankowski

Poniedziałek – 24 września

Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 3:1 (0:0)
57′ Ken Kallaste, 60′ Matej Pucko, 90+4′ Elia Soriano – 80′ Piotr Polczak

10. KOLEJKA

Piątek – 28 września

Wisła Płock – Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)
75′ Karol Angielski

Legia Warszawa – Arka Gdynia 1:1 (1:1)
45′ Michał Kucharczyk – 3′ Maciej Jankowski

Sobota – 29 września

Piast Gliwice – Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
72′ Gerard Badia

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
16′ Kamil Drygas (rzut karny), 48′ Radosław Majewski

Wisła Kraków – Korona Kielce 0:1 (0:0)
54′ Matej Pucko

Niedziela – 30 września

Zagłębie Sosnowiec – Cracovia 1:1 (1:0)
21′ Zarko Udovcić – 66′ Javi Hernandez

Lech Poznań – Miedź Legnica 2:1 (1:0)
11′ Cristian Gytkjaer, 51′ Joao Amaral – 73′ Mateusz Szczepaniak

Poniedziałek – 1 października

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław 0:4 (0:0)
49′ 67′ 90+1′ Marcin Robak, 52′ Arkadiusz Piech

11. KOLEJKA

Piątek – 5 października

Miedź Legnica – Piast Gliwice 2:2 (2:2)
6′ Mateusz Szczepaniak, 45+1′ Fabian Piasecki – 19′ Michal Papadopoulos, 42′ Artur Pikk (samobójczy)

Górnik Zabrze – Lech Poznań 2:2 (1:0)
7′ Jesus Jimenez, 49′ Szymon Żurkowski – 55′ Pedro Tiba, 77′ Volodymyr Kostevych

Sobota – 6 października

Pogoń Szczecin – Wisła Płock 4:0 (1:0)
17′ Kamil Drygas, 70′ Sebastian Kowalczyk, 76′ Adam Buksa, 85′ Igor Łasicki (samobójczy)

Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (2:1)
8′ 63′ Patryk Lipski, 45+1′ Jarosław Kubicki, 50′ Flavio Paixao (rzut karny) – 23′ Vamara Sanogo

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 0:1 (0:1)
34′ Cafu

Niedziela – 7 października

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin 3:1 (0:1)
56′ Michał Nalepa, 81′ 90+2′ Maciej Jankowski – 12′ Sasa Balić

Korona Kielce – Arka Gdynia 1:1 (0:1)
54′ Matej Pucko – 18′ Arvydas Novikovas

Cracovia – Wisła Kraków 0:2 (0:2)
19′ 32′ Jesus Imaz

12. KOLEJKA

Piątek – 19 października

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
29′ Aleksandar Sedlar (rzut karny) – 86′ Lukas Haraslin

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)
48′ Przemysław Frankowski, 80′ Ivan Runje – 64′ Zvonimir Kozulj

Sobota – 20 października

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 3:1 (2:1)
12′ 41′ Szymon Pawłowski, 63′ Francisco Cruz (samobójczy) – 3′ Petteri Forsell (rzut karny)

Śląsk Wrocław – Arka Gdynia 1:2 (1:1)
45+1′ Marcin Robak (rzut karny) – 40′ Mateusz Młyński, 48′ Maciej Jankowski

Lech Poznań – Korona Kielce 2:1 (1:0)
25′ 73′ Cristian Gytkjaer – 82′ Elia Soriano

Niedziela – 21 października

Zagłębie Lubin – Wisła Płock 3:3 (1:2)
32′ Damjan Bohar, 80′ Filip Starzyński (rzut karny), 89′ Bartłomiej Pawłowski – 23′ Ricardinho, 45′ 59′ Jakub Łukowski

Legia Warszawa – Wisła Kraków 3:3 (2:0)
2′ Dominik Nagy, 23′ 90′ Carlitos – 57′ 62′ Jesus Imaz, 58′ Martin Kostal

Poniedziałek – 22 października

Cracovia – Górnik Zabrze 2:0 (0:0)
63′ Airam Cabrera, 63′ Javi Hernandez

TERMINARZ KOLEJNYCH KOLEJEK POJAWI SIĘ TUTAJ WKRÓTCE

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

8 goli:

Marcin Robak (Śląsk Wrocław)

7 goli:

Flavio Paixao (Lechia Gdańsk)

Petteri Forsell (Miedź Legnica)

Zdenek Ondrasek (Wisła Kraków)

Ricardinho (Wisła Płock)

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec)

6 goli:

Cristian Gytkjaer (Lech Poznań)

Jesus Imaz (Wisła Kraków)

5 goli:

Maciej Jankowski (Arka Gdynia)

Igor Angulo (Górnik Zabrze)

Carlitos (Legia Warszawa)

Elia Soriano (Korona Kielce)

Filip Starzyński (Zagłębie Lubin)

4 gole:

Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Roman Bezjak (Jagiellonia Białystok)

Patryk Lipski (Lechia Gdańsk)

Michal Papadopoulos (Piast Gliwice)

Kamil Drygas (Pogoń Szczecin)

Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin)

3 gole:

Michał Janota (Arka Gdynia)

Javi Hernandez (Cracovia)

Ivan Jukić (Korona Kielce),  Matej Pucko (Korona Kielce)

Artur Sobiech (Lechia Gdańsk)

Joao Amaral (Lech Poznań), Pedro Tiba (Lech Poznań)

Cafu (Legia Warszawa), Dominik Nagy (Legia Warszawa)

Tom Hateley (Piast Gliwice)

Radosław Majewski (Pogoń Szczecin), Adam Buksa (Pogoń Szczecin)

Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)

Konrad Wrzesiński (Zagłębie Sosnowiec), Zarko Udovcić (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec)

2 gole:

Mateusz Wdowiak (Cracovia), Airam Cabrera (Cracovia)

Dani Suarez (Górnik Zabrze), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)

Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Cilian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok)

Maciej Górski (Korona Kielce)

Paweł Tomczyk (Lech Poznań)

Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk)

Jose Kante (Legia Warszawa), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa)

Marquitos (Miedź Legnica), Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Mateusz Szczepaniak (Miedź Legnica)

Joel Valencia (Piast Gliwice), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice)

Dawid Kort (Wisła Kraków), Martin Kostal (Wisła Kraków)

Karol Angielski (Wisła Płock), Jakub Łukowski (Wisła Płock)

Jakub Mares (Zagłębie Lubin), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin)

1 gol:

Aleksandar Kolev (Arka Gdynia), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Luka Zarandia (Arka Gdynia), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Mateusz Młyński (Arka Gdynia)

Gerard Oliva (Cracovia), Cornel Rapa (Cracovia), Sergei Zenjov (Cracovia)

Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze)

Mile Savković (Jagiellonia Białystok), Taras Romanchuk (Jagiellonia Białystok), Lukas Klemenz (Jagiellonia Białystok), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok),

Zlatko Janjić (Korona Kielce), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Ken Kallaste (Korona Kielce),

Łukasz Trałka (Lech Poznań), Darko Jevtić (Lech Poznań), Maciej Gajos (Lech Poznań), Tomasz Cywka (Lech Poznań), Volodymyr Kostevych (Lech Poznań)

Jakub Arak (Lechia Gdańsk), Steven Vitoria (Lechia Gdańsk), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk)

Adam Hlousek (Legia Warszawa), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa)

Mateusz Piątkowski (Miedź Legnica), Paweł Zieliński (Miedź Legnica), Fabian Piasecki (Miedź Legnica)

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Mateusz Mak (Piast Gliwice), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Jorge Felix (Piast Gliwice), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Gerard Badia (Piast Gliwice)

Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Zvonimir Kozulj (Pogoń Szczecin)

Augusto (Śląsk Wrocław), Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław), Farshad Ahmadzadeh (Śląsk Wrocław), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław)

Marko Kolar (Wisła Kraków), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Vullnet Basha (Wisła Kraków), Jakub Bartkowski (Wisła Kraków), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków),

Giorgi Merebashvili (Wisła Płock), Carlitos (Wisła Płock), Dominik Furman (Wisła Płock), Nico Varela (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock), Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock),

Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Sasa Balić (Zagłębie Lubin)

Piotr Polczak (Zagłębie Sosnowiec)

RZUTY KARNE

1) Rafał Boguski (Wisła Kraków) – 1. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Arką Gdynia

2) Filip Starzyński (Zagłębie Lubin) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Legią Warszawa

3) Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

4) Flavio Paixao (Lechia Gdańsk) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Śląskiem Wrocław

5) Flavio Paixao (Lechia Gdańsk) – 2. kolejka – Niewykorzystany w meczu ze Śląskiem Wrocław

6) Marquitos (Miedź Legnica) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wisłą Kraków

7) Filip Starzyński (Zagłębie Lubin) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

8) Michał Helik (Cracovia) – 2. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Lechem Poznań

9) Elia Soriano (Korona Kielce) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wisłą Płock

10) Adam Frączczak (Pogoń Szczecin) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Cracovią

11) Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Jagiellonią

12) Elia Soriano (Korona Kielce) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu ze Śląskiem Wrocław

13) Cristian Gytkjaer (Lech Poznań) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wisłą Kraków

14) Tom Hateley (Piast Gliwice) – 6. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Cracovią

15) Damian Zbozień (Arka Gdynia) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Koroną Kielce

16) Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) – 6. kolejka – Wykorzystany z Lechią Gdańsk

17) Nico Varela (Wisła Płock) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Legią Warszawa

18) Marcin Robak (Śląsk Wrocław) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

19) Igor Angulo (Górnik Zabrze) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Pogonią Szczecin

20) Flavio Paixao (Lechia Gdańsk) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Koroną Kielce

21) Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Arką Gdynia

22) Cristian Gytkjaer (Lech Poznań) – 7. kolejka – Wykorzystany w meczu z Piastem Gliwice

23) Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok) – 7. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Wisłą Płock

24) Flavio Paixao (Lechia Gdańsk) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wisłą Kraków

25) Maciej Sadlok (Wisła Kraków) – 8. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Lechią Gdańsk

26) Filip Starzyński (Zagłębie Lubin) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Lechią Gdańsk

27) Michał Kucharczyk (Wisła Kraków) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Miedzią Legnica

28) Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec) – 9. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Koroną Kielce

29) Flavio Paixao (Wisła Płock) – 10. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Wisłą Płock

30) Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Zagłębiem Lubin

31) Michał  Helik (Cracovia) – 10. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

32) Flavio Paixao (Lechia Gdańsk) – 11. kolejka – Wykorzystany w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

33) Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice) – 12. kolejka – Wykorzystany w meczu z Lechią Gdańsk

34) Petteri Forsell (Miedź Legnica) – 12. kolejka – Wykorzystany w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

35) Marcin Robak (Śląsk Wrocław) – 12. kolejka – Wykorzystany w meczu z Arką Gdynia

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) Tomasz Hołota (Pogoń Szczecin) – 3. kolejka – w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

2) Sasa Balić (Zagłębie Lubin) – 4. kolejka – w meczu z Jagiellonią Białystok

3) Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze) – 5. kolejka – w meczu z Lechią Gdańsk

4) Cristian Gytkjaer (Lech Poznań) – 5. kolejka – w meczu z Wisłą Kraków

5) Marcin Robak (Śląsk Wrocław) – 8. kolejka – w meczu z Zagłębiem Lubin

6) Artur Pikk (Miedź Legnica) – 11. kolejka – w meczu z Piastem Gliwice

7) Igor Łasicki (Wisła Płock) – 11. kolejka – w meczu z Pogonią Szczecin

8) Francisco Cruz (Miedź Legnica) – 12. kolejka – W meczu z Zagłębiem Sosnowiec