TABELA BUNDESLIGI

M Drużyna MR Z R P B+ B- B= Punkty
1. Borussia Dortmund 14 11 3 0 39 14 +25 36
2. Borussia Monchengladbach 14 9 2 3 33 16 +17 29
3. Bayern Monachium 14 8 3 3 28 18 +10 27
4. RB Lipsk 14 7 4 3 24 13 +11 25
5. Eintracht 14 7 2 5 30 17 +13 23
6. Hertha 14 6 5 3 22 20 +2 23
7. Hoffenheim 14 6 4 4 30 21 +9 22
8. Werder Brema 14 6 3 5 24 23 +1 21
9. Wolfsburg 14 5 4 5 20 20 0 19
10. Mainz 14 5 4 5 13 15 -2 19
11. Bayer Leverkusen 14 5 2 7 20 25 -5 18
12. Freiburg 14 4 5 5 19 22 -3 17
13. Schalke 14 4 2 8 15 20 -5 14
14. Augsburg 14 3 4 7 20 23 -3 13
15. Nurnberg 14 2 5 7 14 32 -18 11
16. Stuttgart 14 3 2 9 9 29 -20 11
17. Hannover 96 14 2 4 8 16 29 -13 10
18. Fortuna Dusseldorf 14 2 3 9 14 32 -18 9

TERMINARZ I WYNIKI

1. KOLEJKA

Piątek – 24 sierpnia 

Bayern – Hoffenheim 3:1 (1:0)
23′ Thomas Mueller, 82′ Robert Lewandowski (rzut karny), 90′ Arjen Robben – 57′ Adam Szalai

Sobota – 25 sierpnia

Werder Brema – Hannover 1:1 (0:0)
85′ Theodor Gebre Selassie – 76′ Hendrik Weydandt

Fortuna Dusseldorf – Augsburg 1:2 (1:0)
39′ Benito Raman – 57′ Martin Hinteregger, 76′ Andre Hahn

Freiburg – Eintracht 0:2 (0:1)
10′ Nicolai Muller, 82′ Sebastien Haller

Hertha – Nurnberg 1:0 (1:0)
27′ Vedad Ibisević

Wolfsburg – Schalke 2:1 (1:0)
33′ John Brooks, 90+4′ Daniel Ginczek – 85′ Nabil Bentaleb

Borussia Monchengladbach – Bayer Leverkusen 2:0 (0:0)
55′ Jonas Hofmann (rzut karny), 58′ Fabian Johnson

Niedziela – 26 sierpnia

Mainz – Stuttgart 1:0 (0:0)
76′ Anthony Ujah

Borussia Dortmund – RB Lipsk 4:1 (3:1)
21′ Mahmoud Dahoud, 40′ Marcel Sabitzer (samobójczy), 43′ Axel Witsel, 90+1′ Marco Reus – 1′ Jean-Kevin Augustin

2. KOLEJKA

Piątek – 31 sierpnia

Hannover – Borussia Dortmund 0:0 (0:0)

Sobota – 1 września

Augsburg – Borussia Moenchengladbach 1:1 (1:0)
12′ Michael Gregoritsch – 68′ Alassane Plea

Eintracht – Werder Brema 1:2 (0:1)
54′ Sebastien Haller (rzut karny) – 20′ Yuya Osako, 90+6′ Milot Rashica

Hoffenheim – Freiburg 3:1 (0:1)
50′ 63′ Adam Szalai, 90+4′ Andrej Kramarić – 36′ Dominique Heintz

Bayer Leverkusen – Wolfsburg 1:3 (1:1)
24′ Leon Bailey – 36′ Ramazan Ozcan (samobójczy), 55′ Wout Weghorst, 60′ Renato Steffen

Nurnberg – Mainz 1:1 (0:1)
48′ Mikael Ishak – 25′ Jean-Philippe Mateta

Stuttgart – Bayern 0:3 (0:1)
37′ Leon Goretzka, 62′ Robert Lewandowski, 76; Thomas Mueller

Niedziela – 2 września

RB Lipsk – Fortuna Dusseldorf 1:1 (0:0)
68′ Jean-Kevin Augustin – 47′ Matthias Zimmermann

Schalke – Hertha 0:2 (0:1)
15′ 90+6′ Ondrej Duda

3. KOLEJKA

Piątek – 14 września

Borussia Dortmund – Eintracht 3:1 (1:0)
36′ Abdou Diallo, 72′ Marius Wolf, 88′ Paco Alcacer – 68′ Sebastien Haller

Sobota – 15 września

Bayern Monachium – Bayer Leverkusen 3:1 (2:1)
10′ Corentin Tolisso, 19′ Arjen Robben, 89′ James Rodriguez – 5′ Wendell (rzut karny)

Fortuna Dusseldorf – Hoffenheim 2:1 (1:0)
45′ Alfredo Morales, 88′ Dodi Lukebakio (rzut karny) – 86′ Reiss Nelson

Mainz – Augsburg 2:1 (0:0)
87′ Anthony Ujah, 90+3′ Alexandru Maxim – 82′ Ji-Dong Won

RB Lipsk – Hannover 3:2 (2:1)
9′ Yussuf Poulsen, 40′ 63′ Timo Werner – 13′ Niclas Fullkrug, 65′ Miiko Albornoz

Wolfsburg – Hertha 2:2 (0:0)
87′ Yunus Mali (rzut karny), 90+3′ Admir Mehmedi – 61′ Javairo Dilrosun, 90+1′ Ondrej Duda

Borussia Moenchengladbach – Schalke 2:1 (1:0)
3′ Matthias Ginter, 76′ Patrick Hermann – 90+3′ Breel Embolo

Niedziela – 16 września

Werder Brema – Nurnberg 1:1 (1:0)
26′ Maximilian Eggestein – 90+2′ Vura Misidjan

Freiburg – Stuttgart 3:3 (1:1)
1′ 52′ Jerome Gondorf, 81′ Gian-Luca Waldschmidt – 44′ Emiliano Insua, 49′ 56′ Mario Gomez

4. KOLEJKA

Piątek – 21 września

Stuttgart – Fortuna Dusseldorf 0:0 (0:0)

Sobota – 22 września

Augsburg – Werder Brema 2:3 (1:2)
45+3′ Koo Ja-Cheol, 47′ Philipp Max – 34′ Max Kruse, 36′ Maximilian Eggestein, 75′ Davy Klaasen

Hertha – Borussia Monchengladbach 4:2 (2:1)
31′ 63′ Vedad Ibisević, 34′ Valentino Lazaro, 73′ Ondrej Duda – 29′ Thorgan Hazard, 67′ Alassane Plea

Hoffenheim – Borussia Dortmund 1:1 (1:0)
44′ Joelinton – 84′ Christian Pulisić

Nurnberg – Hannover 2:0 (0:0)
76′ Waldemar Anton (samobójczy), 77′ Torless Knoll

Wolfsburg – Freiburg 1:3 (0:2)
61′ Admir Mehmedi – 7′ Roland Sallai, 21′ Nils Petersen, 50′ Mike Frantz

Schalke – Bayern Monachium 0:2 (0:1)
8′ James Rodriguez, 64′ Robert Lewandowski (rzut karny)

Niedziela – 23 września

Bayer Leverkusen – Mainz 1:0 (0:0)
62′ Kai Havertz

Eintracht – RB Lipsk 1:1 (1:0)
26′ Gelson Fernandez – 54′ Emil Forsberg (rzut karny)

5. KOLEJKA

Wtorek – 25 września

Werder Brema – Hertha 3:1 (2:0)
11′ Martin Harnik, 45′ Milos Veljković, 66′ Max Kruse (rzut karny) – 53′ Javairo Dilrosun

Bayern Monachium  – Augsburg 1:1 (0:0)
48’ Arjen Robben – 87’ Felix Gotze

Freiburg – Schalke 1:0 (0:0)
52′ Florian Niederlechner

Hannover – Hoffenheim 1:3 (0:1)
55′ Niclas Fullkrug (rzut karny) – 20′ Joshua Brenet, 49′ Pavel Kaderabek, 90+3′ Ishak Belfodil

Środa – 26 września

Fortuna Dusseldorf – Bayer Leverkusen 1:2 (0:0)
90+4’ Rouwen Hennings (rzut karny) – 50’ 60’ Kevin Volland

Borussia Dortmund – Nurnberg 7:0 (2:0)
9’ Jacob-Brunn Larsen, 32’ 58’ Marco Reus, 49’ Achraf Hakimi, 74’ Manuel Akanji, 85’ Jadon Sancho, 88’ Julian Weigl

Mainz – Wolfsburg 0:0 (0:0)

Borussia Monchengladbach – Eintracht 3:1 (0:0)
56′ Alassane Plea, 65′ Thorgan Hazard, 85′ Nico Elvedi – 73′ Ante Rebić

RB Lipsk – Stuttgart 2:0 (1:0)
45+1′ Willi Orban, 80′ Jean-Kevin Augustin

6. KOLEJKA

Piątek – 28 września

Hertha Berlin – Bayern Monachium 2:0 (2:0)
23′ Vedad Ibisević (rzut karny), 44′ Ondrej Duda

Sobota – 29 września

Hoffenheim – RB Lipsk 1:2 (0:0)
90+3′ Andrej Kramarić (rzut karny) – 53′ 73′ Yussuf Poulsen

Nurnberg – Fortuna Dusseldorf 3:0 (1:0)
28′ Hanno Behrens (rzut karny), 64′ Mikael Ishak, 78′ Federico Palacios

Schalke – Mainz 1:0 (1:0)
11′ Alessandro Schopf

Stuttgart – Werder Brema 2:1 (1:0)
19′ Anatasios Donis, 75′ Gonzalo Castro – 68′ Ron-Robert Zieler (samobójczy)

Wolfsburg – Borussia Monchengladbach 2:2 (1:1)
12′ Renato Steffen, 68′ Wout Weghorst – 7′ Alassane Plea, 48′ Thorgan Hazard

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 2:4 (2:0)
9′ Mitchell Weiser – 39′ Jonathan Tah – 65′ Jacob-Brunn Larsen, 69′ Marco Reus, 85′ 90+4′ Paco Alcacer

Niedziela – 30 września

Eintracht – Hannover 4:1 (2:0)
36′ Obite N’Dicka, 45′ Ante Rebić, 59′ Jonathan de Guzman, 89′ Luka Jović – 86′ Florent Muslija

Augsburg – Freiburg 4:1 (2:0)
19′ Francisco Caiuby, 34′ 68′ 83′ Alfred Finnbogason (druga bramka z rzutu karnego) – 49′ Jonathan Schmid (samobójczy)

7. KOLEJKA

Piątek – 5 października

Werder Brema – VfL Wolfsburg 2:0 (1:0)
35′ Davy Klaassen, 86′ Johannes Eggestein

Sobota – 6 października

Borussia Dortmund – Augsburg 4:3 (0:1)
62′ 80′ 90+6′ Paco Alcacer, 84′ Mario Gotze – 22′ Alfred Finnbogason, 71′ Philipp Max, 87′ Michael Gregoritsch

Fortuna Dusseldorf – Schalke 0:2 (0:0)
48′ Weston McKennie, 53′ Guido Burgstaller

Hannover – Stuttgart 3:1 (2:0)
30′ 45+1′ Bobby Wood, 90+1′ Ihlas Bebou – 50′ Mario Gomez

Mainz – Hertha Berlin 0:0 (0:0)

Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach 0:3 (0:2)
10′ Alassane Plea, 16′ Lars Stindl, 88′ Patrick Hermann

Niedziela – 7 października

Freiburg – Bayer Leverkusen 0:0 (0:0)

Hoffenheim – Eintracht Frankfurt 1:2 (0:1)
82′ Reiss Nelson – 40′ Ante Rebić, 46′ Luka Jović

RB Lipsk – Nurnberg 6:0 (4:0)
3′ Kevin Kampl, 7′ Yusuf Poulsen, 21′ 55′ Marcel Sabitzer, 32′ 59′ Timo Werner

8. KOLEJKA

Piątek – 19 października

Eintracht Frankfurt – Fortuna Dusseldorf 7:1 (3:0)
20′ 50′ Sebastien Haller (pierwsza bramka z rzutu karnego), 26′ 34′ 55′ 69′ 72′ Luka Jović – 53′ Dodi Lukebakio

Sobota – 20 października

Augsburg – RB Lipsk 0:0 (0:0)

Bayer Leverkusen – Hannover 2:2 (1:1)
34′ Lars Bender, 90+4′ Karim Bellarabi – 25′ Florent Muslija, 54′ Felipe Martins

Nurnberg – Hoffenheim 1:3 (1:0)
18′ Hanno Behrens (rzut karny) – 50′ 57′ Reiss Nelson, 67′ Adam Szalai

Stuttgart – Borussia Dortmund 0:4 (0:3)
3′ Jadon Sancho, 23′ Marco Reus, 25′ Paco Alcacer, 85′ Maximilian Philipp

VfL Wolfsburg – Bayern Monachium 1:3 (0:1)
63′ Wout Weghorst – 30′ 49′ Robert Lewandowski, 72′ James Rodriguez

Schalke – Werder Brema 0:2 (0:1)
43′ 66′ Maximilian Eggestein

Niedziela – 21 października

Hertha – Freiburg 1:1 (1:1)
7′ Ondrej Duda – 36′ Robin Koch

Borussia Monchengladbach – Mainz 4:0 (1:0)
21′ 53′ 63′ Jonas Hofmann, 58′ Thorgan Hazard

9. KOLEJKA

Piątek – 26 października

Freiburg – Borussia Monchengladbach 3:1 (1:1)
1′ Nils Petersen (rzut karny), 57′ Gian-Luca Waldschmidt, 90+4′ Lucas Hofer – 20′ Thorgan Hazard (rzut karny)

Sobota – 27 października

Borussia Dortmund – Hertha Berlin 2:2 (1:1)
27′ 61′ Jadon Sancho – 41′ 90+1′ Salomon Kalou (druga bramka z rzutu karnego)

Fortuna Dusseldorf – VfL Wolrsburg 0:3 (0:1)
41′ Wout Weghorst (rzut karny), 73′ Josip Brekalo, 80′ Daniel Ginczek

Hannover – Augsburg 1:2 (0:1)
72′ Ihlas Bebou – 8′ Rani Khedira, 63′ Alfred Finnbogason (rzut karny)

Mainz – Bayern Monachium 1:2 (0:1)
48′ Jean-Paul Boetius – 39′ Leon Goretzka, 62′ Thiago Alcantara

Hoffenheim – Stuttgart 4:0 (0:0)
48′ Joshua Brenet, 51′ Joelinton, 57′ 60′ Ishak Belfodil

Niedziela – 28 października

Nurnberg – Eintracht Frankfurt 1:1 (0:0)
78′ Adam Zrelak – 90+2′ Sebastien Haller

RB Lipsk – Schalke 0:0 (0:0)

Werder Brema – Bayer Leverkusen 2:6 (0:3)
60′ Claudio Pizarro, 62′ Yuya Osako – 8′ Kevin Volland, 38′ Julian Brandt, 45′ Karim Bellarabi, 67′ Kai Havertz, 72′ Aleksandar Dragović, 77′ Sebastian Langkamp (samobójczy)

10. KOLEJKA

Piątek – 2 listopada

Stuttgart – Frankfurt 0:3 (0:2)
11′ Sebastien Haller, 32′ Ante Rebić, 89′ Nicolai Muller

Sobota – 3 listopada

Augsburg – Nurnberg 2:2 (1:0)
11′ Alfred Finnbogason, 59′ Jonathan Schmid – 54′ Alexander Fuchs, 88′ Lukas Muhl

Bayern Monachium – Freiburg 1:1 (0:0)
80′ Serge Gnabry – 89′ Lukas Hofer

Bayer Leverkusen – Hoffenheim 1:4 (1:2)
30′ Karim Bellarabi – 19′ Reiss Nelson, 34′ 73′ Joelinton, 49′ Vincenzo Grifo (rzut karny)

Schalke – Hannover 3:1 (0:0)
57′ Nabil Bentaleb (rzut karny), 71′ Breel Embolo, 85′ Mark Uth – 70′ Hendrik Weydandt

Wolfsburg – Borussia Dortmund 0:1 (0:1)
27′ Marco Reus

Hertha – RB Lipsk 0:3 (0:1)
7′ 53′ Timo Werner, 75′ Matheus Cunha

Niedziela – 4 listopada

Borussia Monchengladbach – Fortuna Dusseldorf 3:0 (0:0)
48′ 82′ Thorgan Hazard (pierwsza bramka z rzutu karnego), 67′ Jonas Hofmann

Mainz – Werder Brema 2:1 (1:0)
25′ Jean-Philippe Mateta, 51′ Jean-Philippe Gbamin – 78′ Claudio Pizarro

11. KOLEJKA

Piątek – 9 listopada

Hannover – Wolfsburg 2:1 (1:0)
31′ Linton Maina, 62′ Ihlas Bebou (rzut karny) – 82′ Wout Weghorst (rzut karny)

Sobota – 10 listopada

Werder Brema – Borussia Monchengladbach 1:3 (0:1)
59′ Nuri Sahin – 39′ 48′ 52′ Alassane Plea

Fortuna Dusseldorf – Hertha Berlin 4:1 (0:0)
50′ Takashi Usami, 63′ Rouwen Hennings, 84′ 90+2′ Benito Raman – 88′ Davie Selke

Freiburg – Mainz 1:3 (0:2)
72′ Roland Sallai – 6′ Jean-Philippe Gbamin, 18′ Jean Philippe Mateta, 75′ Karim Onsiwo

Hoffenheim – Augsburg 2:1 (0:0)
65′ Andrej Kramaric, 84′ Reiss Nelson – 69′ Alfred Finnbogason

Nurnberg – Stuttgart 0:2 (0:0)
68′ Timo Baumgartl, 82′ Erik Thommy

Borussia Dortmund – Bayern Monachium 3:2 (0:1)
49′ 67′ Marco Reus (pierwsza bramka z rzutu karnego), 73′ Paco Alcacer – 26′ 52′ Robert Lewandowski

Niedziela – 11 listopada

RB Lipsk – Bayer Leverkusen 3:0 (1:0)
27′ 85′ Yussuf Poulsen, 68′ Lukas Klostermann

Eintracht – Schalke 3:0 (0:0)
61′ 73′ Luka Jović, 80′ Sebastien Haller

12. KOLEJKA

Piątek – 23 listopada

Bayer Leverkusen – Stuttgart 2:0 (0:0)
76′ 83′ Kevin Volland

Sobota – 24 listopada

Augsburg – Eintracht Frankfurt 1:3 (0:1)
90′ Sergio Cordova – 1′ Jonathan de Guzman, 47′ Sebastien Haller, 68′ Ante Rebić

Bayern Monachium – Fortuna Dusseldorf 3:3 (2:1)
17′ Niklas Suele, 20′ 58′ Thomas Mueller – 44′ 77′ 90+3′ Dodi Lukebakio

Hertha Berlin – Hoffenheim 3:3 (1:2)
12′ Vedad Ibisević, 71′ Matthew Leckie, 87′ Valentino Lazaro – 1′ Kerem Demirbay, 10′ Andrej Kramarić, 55′ Ermin Bicakcić

Mainz – Borussia Dortmund 1:2 (0:0)
70′ Robin Quaison – 66′ Paco Alcacer, 76′ Łukasz Piszczek

Wolfsburg – RB Lipsk 1:0 (0:0)
50′ Jerome Roussillon

Schalke – Nurnberg 5:2 (2:1)
26′ 84′ Steven Skrzybski, 32′ Amine Harit, 70′ Guido Burgstaller, 90+3′ Bastian Oczipka – 38′ Federico Palacios, 78′ Adam Zrelak

Niedziela – 25 listopada

Freiburg – Werder Brema 1:1 (1:0)
42′ Gian-Luca Waldschmidt (rzut karny) – 90+2′ Ludwig Augustinsson

Borussia Monchengladbach – Hannover 4:1 (2:1)
7′ Thorgan Hazard, 44′ Michael Lang, 58′ Lars Stindl, 77′ Denis Zakaria – 1′ Bobby Wood

13. KOLEJKA

Piątek – 30 listopada

Dusseldorf – Mainz 0:1 (0:0)
67′ Jean-Philippe Mateta

Sobota – 1 grudnia

Werder Brema – Bayern Monachium 1:2 (1:1)
33′ Yuya Osako – 20′ 50′ Serge Gnabry

Borussia Dortmund – Freiburg 2:0 (1:0)
40′ Marco Reus (rzut karny), 90+1′ Paco Alcacer

Hannover – Hertha 0:2 (0:1)
44′ Jordan Torunarigha, 73′ Vedad Ibisević

Stuttgart – Augsburg 1:0 (1:0)
39′ Anastasios Donis

Hoffenheim – Schalke 1:1 (0:0)
59′ Andrej Kramarić (rzut karny) – 73′ Nabil Bentaleb (rzut karny)

Niedziela – 2 grudnia

RB Lipsk – Borussia Monchengladbach 2:0 (2:0)
3′ 45+1′ Timo Werner

Eintracht – Wolfsburg 1:2 (0:1)
87′ Luka Jović – 31′ Admir Mehmedi, 68′ Daniel Ginczek

Poniedziałek – 3 grudnia

Nurnberg – Bayer Leverkusen 1:1 (0:1)
56′ Georg Margreitter – 30′ Kai Havertz

14. KOLEJKA

Piątek – 7 grudnia

Werder Brema – Fortuna Dusseldorf 3:1 (1:1)
20′ Kevin Mohwald, 71′ Martin Harnik, 78′ Joshua Sargent – 43′ Dodi Lukebakio (rzut karny)

Sobota – 8 grudnia

Bayern Monachium – Nurnberg 3:0 (2:0)
9′ 27′ Robert Lewandowski, 56′ Franck Ribery

Freiburg – RB Lipsk 3:0 (2:0)
12′ Nils Petersen, 45+1′ Gian-Luca Waldschmidt (rzut karny), 52′ Mike Frantz

Bayer Leverkusen – Augsburg 1:0 (0:0)
75′ Lucas Alario

Schalke – Borussia Dortmund 1:2 (0:1)
61′ Daniel Caligiuri (rzut karny) – 7′ Thomas Delaney, 74′ Jadon Sancho

Wolfsburg – Hoffenheim 2:2 (2:1)
28′ Ermin Bicakcić (samobójczy), 31′ Daniel Ginczek – 4′ Ishak Belfodil, 71′ Andrej Kramarić

Hertha – Eintracht Frankfurt 1:0 (1:0)
40′ Marko Grujić

Niedziela – 9 grudnia

Mainz – Hannover 1:1 (0:1)
89′ Daniel Brosinski (rzut karny) – 12′ Hendrik Weydandt

Borussia Monchengladbach – VfB Stuttgart 3:0 (0:0)
69′ Raffael, 77′ Florian Neuhaus, 84′ Benjamin Pavard (samobójczy)

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

10 goli:

Paco Alcacer (Borussia Dortmund)

Luka Jović (Eintracht)

9 goli:

Robert Lewandowski (Bayern Monachium)

Marco Reus (Borussia Dortmund)

Sebastien Haller (Eintracht)

8 goli:

Alassane Plea (Borussia Monchengladbach), Thorgan Hazard (Borussia Monchengladbach)

Timo Werner (RB Lipsk)

7 goli:

Alfred Finnbogson (Augsburg)

6 goli:

Dodi Lukebakio (Fortuna Dusseldorf)

Ondrej Duda (Hertha), Vedad Ibisević (Hertha)

Reiss Nelson (Hoffenheim), Andrej Kramaric (Hoffenheim)

Yussuf Poulsen (RB Lipsk)

5 goli:

Kevin Volland (Bayer Leverkusen)

Jadon Sancho (Borussia Dortmund)

Jonas Hofmann (Borussia Monchengladbach)

Ante Rebić (Eintracht)

Wout Weghorst (Wolfsburg)

4 gole:

Kai Havertz (Bayer Leverkusen)

Thomas Mueller (Bayern Monachium)

Gian-Luca Waldschmidt (Freiburg)

Adam Szalai (Hoffenheim), Joelinton (Hoffenheim), Ishak Belfodil (Hoffenheim)

Jean-Philippe Mateta (Mainz)

Maximilian Eggestein (Werder Brema)

Daniel Ginczek (Wolfsburg)

3 gole:

Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen)

Arjen Robben (Bayern Monachium), James Rodriguez (Bayern Monachium), Serge Gnabry (Bayern Monachium)

Benito Raman (Fortuna Dusseldorf)

Nils Petersen (Freiburg)

Ihlas Bebou (Hannover 96), Bobby Wood (Hannover 96),  Hendrik Weydandt (Hannover 96)

Jean-Kevin Augustin (RB Lipsk)

Nabil Bentaleb (Schalke)

Mario Gomez (Stuttgart)

Yuya Osako (Werder Brema)

Admir Mehmedi (Wolfsburg)

2 gole:

Michael Gregoritsch (Augsburg), Philipp Max (Augsburg)

Leon Goretzka (Bayern Monachium)

Jacob-Brunn Larsen (Borussia Dortmund)

Patrick Hermann (Borussia Monchengladbach), Lars Stindl (Borussia Monchengladbach), Raffael (Borussia Monchengladbach), Florian Neuhaus (Borussia Monchengladbach)

Nicolai Muller (Eintracht), Jonathan de Guzman (Eintracht)

Rouwen Hennings (Fortuna Dusseldorf)

Jerome Gondorf (Freiburg), Lucas Hofer (Freiburg), Roland Sallai (Freiburg), Mike Frantz (Freiburg)

Nicklas Fullkrug (Hannover 96), Florent Muslija (Hannover 96)

Javairo Dilrosun (Hertha), Salomon Kalou (Hertha), Valentino Lazaro (Hertha)

Joshua Brenet (Hoffenheim)

Anthony Ujah (Mainz), Jean-Philippe Gbamin (Mainz)

Mihael Ishak (Nurnberg), Hanno Behrens (Nurnberg), Federico Palacios (Nurnberg), Adam Zrelak (Nurnberg)

Marcel Sabitzer (RB Lipsk)

Breel Embolo (Schalke), Steven Skrzybski (Schalke),  Guido Burgstaller (Schalke)

Anatasios Donis (Stuttgart)

Max Kruse (Werder Brema), Davy Klaasen (Werder Brema), Claudio Pizarro (Werder Brema), Martin Harnik (Werder Brema)

Renato Steffen (Wolfsburg)

1 gol:

Martin Hinteregger (Augsburg), Andre Hahn (Augsburg), Ji-Dong Won (Augsburg) Koo Ja-Cheol (Augsburg), Felix Gotze (Augsburg), Francisco Caiuby (Augsburg), Rani Khedira (Augsburg), Jonathan Schmid (Augsburg), Sergio Cordova (Augsburg)

Leon Bailey (Bayer Leverkusen), Wendell (Bayer Leverkusen), Mitchell Weiser (Bayer Leverkusen), Jonathan Tah (Bayer Leverkusen), Lars Bender (Bayer Leverkusen), Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Aleksandar Dragović (Bayer Leverkusen), Lucas Alario (Bayer Leverkusen)

Corentin Tolisso (Bayern Monachium), Thiago Alcantara (Bayern Monachium), Niklas Suele (Bayern Monachium), Franck Ribery (Bayern Monachium)

Mahmoud Dahoud (Borussia Dortmund), Axel Witsel (Borussia Dortmund), Abdou Diallo (Borussia Dortmund), Marius Wolf (Borussia Dortmund), Christian Pulisić (Borussia Dortmund), Achraf Hakimi (Borussia Dortmund), Manuel Akanji (Borussia Dortmund), Julian Weigl (Borussia Dortmund), Mario Gotze (Borussia Dortmund), Maximilian Philipp (Borussia Dortmund), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Thomas Delaney (Borussia Dortmund)

Fabian Johnson (Borussia Monchengladbach), Matthias Ginter (Borussia Monchengladbach), Nico Elvedi (Borussia Monchengladbach), Michael Lang (Borussia Monchengladbach), Denis Zakaria (Borussia Monchengladbach)

Gelson Fernandez (Eintracht), Obite N’Dicka (Eintracht)

Matthias Zimmermann (Fortuna Dusseldorf), Alfredo Morales (Fortuna Dusseldorf), Takashi Usami (Fortuna Dusseldorf)

Dominique Heintz (Freiburg), Florian Niederlechner (Freiburg), Robin Koch (Freiburg)

Miiko Albornoz (Hannover 96), Felipe Martins (Hannover 96), Linton Maina (Hannover 96)

Davie Selke (Hertha), Matthew Leckie (Hertha), Jordan Torunarigha (Hertha), Marko Grujić (Hertha)

Pavel Kaderabek (Hoffenheim), Vincenzo Grifo (Hoffenheim), Kerem Demirbay (Hoffenheim), Ermin Bicakcić (Hoffenheim)

Alexandru Maxim (Mainz), Jean-Paul Boetius (Mainz), Karim Onsiwo (Mainz), Robin Quaison (Mainz), Daniel Brosinski)

Vura Misidjan (Nurnberg), Torless Knoll (Nurnberg), Alexander Fuchs (Nurnberg), Lukas Muhl (Nurnberg), Georg Margreitter (Nurnberg)

Emil Forsberg (RB Lipsk), Willi Orban (RB Lipsk), Kevin Kampl (RB Lipsk), Matheus Cunha (RB Lipsk), Lukas Klostermann (RB Lipsk)

Alessandro Schopf (Schalke), Weston McKennie (Schalke), Mark Uth (Schalke), Amine Harit (Schalke), Bastian Oczipka (Schalke), Daniel Caligiuri (Schalke)

Emiliano Insua (Stuttgart), Gonzalo Castro (Stuttgart), Timo Baumgartl (Stuttgart), Erik Thommy (Stuttgart)

Theodor Gebre Selassie (Werder Brema), Milot Rashica (Werder Brema), Milos Veljković (Werder Brema), Johannes Eggestein (Werder Brema), Nuri Sahin (Werder Brema), Ludwig Augustinsson (Werder Brema), Kevin Mohwald (Werder Brema), Joshua Sargent (Werder Brema)

John Brooks (Wolfsburg), Yunus Mali (Wolfsburg), Josip Brekalo (Wolfsburg), Jerome Roussillon (Wolfsburg)

RZUTY KARNE

1) Robert Lewandowski (Bayern) – 1. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hoffenheim

2) Mikael Ishak (Nurnberg) – 1. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Herthą

3) Thorgan Hazard (Borussia Monchengladbach) – 1. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Bayerem Leverkusen

4) Jonas Hofmann (Borussia Monchengladbach) – 1. kolejka –  Wykorzystany w meczu z Bayerem Leverkusen

5) Sebastien Haller (Eintracht Frankfurt) – 2. kolejka – Wykorzystany w meczu z Werderem Brema

6) Daniel Caligiuri (Schalke) – 2. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Herthą

7) Wendell (Bayer Leverkusen) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bayernem Monachium

8) Dodi Lukebakio (Fortuna Dusseldorf) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hoffenheim

9) Yunus Mali (Wolfsburg) – 3. kolejka – Wykorzystany w meczu z Herthą

10) Nils Petersen (Freiburg) – 4. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Wolfsburgiem

11) Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Schalke

12) Emil Forsberg (RB Lipsk) – 4. kolejka – Wykorzystany w meczu z Eintrachtem

13) Max Kruse (Werder Brema) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Herthą

14) Niclas Fullkrug (Hannover) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hoffenheim

15) Rouwen Hennings (Fortuna Dusseldorf) – 5. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bayerem Leverkusen

16) Vedad Ibisević (Hertha Berlin) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bayernem Monachium

17) Hanno Behrens (Nurnberg) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Fortuną Dusseldorf

18) Andrej Kramarić (Hoffenheim) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z RB Lipsk

19) Alfred Finnbogason (Augsburg) – 6. kolejka – Wykorzystany w meczu z Freiburgiem

20) Timo Werner (RB Lipsk) – 7. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Nurnberg

21) Sebastien Haller (Eintracht) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Fortuną Dusseldorf

22) Wendell (Bayer Leverkusen) – 8. kolejka – Niewykorzystany w meczu z Hannoverem

23) Hanno Behrens (Nurnberg) – 8. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hoffenheim

24) Nils Petersen (Freiburg) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Borussią Monchengladbach

25) Thorgan Hazard (Borussia Monchengladbach) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Freibuergiem

26) Wout Weghorst (Wolfsburg) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Fortuną Dusseldorf

27) Alfred Finnbogason (Augsburg) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hannoverem

28) Salomon Kalou (Hertha Berlin) – 9. kolejka – Wykorzystany w meczu z Borussią Dortmund

29) Vincenzo Grifo (Hoffenheim) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bayerem Leverkusen

30) Nabil Bentaleb (Schalke) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hannoverem

31) Thorgan Hazard (Borussia Monchengladbach) – 10. kolejka – Wykorzystany w meczu z Fortuną Dussledorf

32) Ihlas Bebou (Hannover) – 11. kolejka – Wykorzystany w meczu z Wolfsburgiem

33) Wout Weghorst (Wolfsburg) – 11. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hannoverem

34) Marco Reus (Borussia Dortmund) – 11. kolejka – Wykorzystany w meczu z Bayernem Monachium

35) Gian-Luca Waldschmidt (Freiburg) – 12. kolejka – Wykorzystany w meczu z Werderem Brema

36) Marco Reus (Borussia Dortmund) – 13. kolejka – Wykorzystany w meczu z Freiburgiem

37) Andrej Kramarić (Hoffenheim) – 13. kolejka – Wykorzystany w meczu z Schalke

38) Nabil Bentaleb (Schalke) – 13. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hoffenheim

39) Dodi Lukebakio (Fortuna) – 14. kolejka – Wykorzystany w meczu z Werderem Brema

40) Gian-Luca Waldschmidt (Freiburg) – 14. kolejka – Wykorzystany w meczu z RB Lipsk

41) Daniel Caligiuri (Schalke) – 14. kolejka – Wykorzystany w meczu z Borussią Dortmund

42) Daniel Brosinski (Mainz) – 14. kolejka – Wykorzystany w meczu z Hannoverem

BRAMKI SAMOBÓJCZE

1) Marcel Sabitzer (RB Lipsk) – 1. kolejka – W meczu z Borussią Dortmund

2) Ramazan Ozcan (Bayer Leverkusen) – 2. kolejka – W meczu z Wolfsburgiem

3) Waldemar Anton (Hannover) – 4. kolejka – W meczu z Nurnberg

4) Ron-Robert Zieler (Stuttgart) – 6. kolejka – W meczu z Werderem Brema

5) Jonathan Schmid (Augsburg) – 6. kolejka – W meczu z Freiburgiem

6) Sebastian Langkamp (Werder Brema) – 9. kolejka – W meczu z Bayerem Leverkusen

7) Ermin Bicakcić (Hoffenheim) – 14. kolejka – W meczu z Wolfsburgiem

8) Benjamin Pavard (VfB Stuttgart) – 14. kolejka – W meczu z Borussią Monchengladbach