Saga z Lewandowskim trwa nadal

W weekend świat obiegła informacja, że Robert Lewandowski wciąż myśli o podpisaniu kontraktu z Realem Madryt. W dniu dzisiejszym trener Bayernu Monachium, obecnego klubu Roberta, stanowczo zaprzeczył, aby jego podopieczny miał opuścić klub.

Zdjęcie Lewandowskiego znalazło się na okładce Marki – najpopularniejszego dziennika sportowego w Hiszpanii. Według doniesień tego pisma, Lewandowski nadal może zasilić szeregi Los Blancos.

Polak przekazał swoje sugestie dotyczące zmiamy barw klubu władzom Bayernu oraz trenerowi Nico Kovacowi.

Szkoleniowiec ekipy z Bawarii zdecydowanie podkreśla, że jego podopieczny nie odejdzie z zespołu, pomimo dalszego zainteresowania ze strony Realu.

– Nie ma nowych informacji w sprawie Roberta. Nie ma możliwości, aby opuścił ten klub, ponieważ jest topowym napastnikiem i nie chcemy go oddać – powiedział Kovac.

– Chcemy jeszcze wiele osiągnąć z tym zawodnikiem. Zdobył wiele bramek w Bundeslidze i na pewno zrobi to w nowym sezonie – mówił Chorwat.

– Prawdą jest, że Robert chciałby przenieść się gdzie indziej. Jednym jest to, czego on chce, a drugim to czego my chcemy. Robert ma ważny kontrakt i zostanie tutaj możliwie najdłużej – dodał.

Real jest świadomy, że Lewandowski chciałby reprezentować ich barwy. Jest to jawne od momentu, kiedy to menedżer Polaka Pini Zahavi, skontaktował się z władzami Los Blancos. Jednocześnie Monachijski klub za żadne skarby nie chce puścić swojego zawodnika.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 495 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*