Piłkarz Valencii zasilił angielskiego średniaka

Foto: Wikipedia

Oficjalny serwis klubu Brighton & Hove Albion poinformował o oficjalnym pozyskaniu Martina Montoyi. Hiszpański zawodnik złożył podpis na kontrakcie, który będzie obowiązywał przez cztery lata.

Przypomnijmy, że okno transferowe w Premier League jest już zamknięte. Okres transferowy trwał do 9 sierpnia. Na sam koniec angielski klub zakontraktował Martina Montoyę i podpisał z nim czteroletnią umowę.

27-latek przeniósł się na wyspy brytyjskie z Valencii, której barw reprezentował przez dwa sezony. We wcześniejszych latach występował w FC Barcelonie, Realu Betis oraz Interze Mediolan.

Ma na swoim koncie wiele występów w młodzieżowych drużynach reprezentacji Hiszpanii oraz w seniorskiej reprezentacji Katalonii, nieakceptowanej przez UEFA.

W poprzednim sezonie bronił barw Valencii FC w 31 meczach.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 372 artykuły
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*