Parma zbroi się przed rozpoczęciem SerieA

Foto: Wikipedia

Na oficjalnej witrynie Parmy pojawiła się informacja o przybyciu do zespołu trzech graczy Interu Mediolan. Jednym z nich jest Jonathan Biabiany.

Parma wraca do Serie A po trzech latach nieobecności. W sezonie 14/15 klub ogłosił upadłość. Od tego momentu piął się w górę i zaliczył trzy kolejne awanse z Serie D.

Klub podał informację o podpisaniu umów z trzema zawodnikami Interu Mediolan. Transfer definitywny został przeprowadzony tylko w przypadku Biabiany`go, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Sparcie Praga.

Do zespołu dołączyli również Federico Dimarco oraz Alessandro Bastoni. Ten pierwszy trafił do zespołu beniaminka Serie A na zasadzie wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Nerazzuri zapewnili sobie również prawo odkupienia piłkarza. Bastoni dołącza do Parmy na zasadzie normalnego rocznego wypożyczenia.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 486 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*