NBA Rising Stars 2019: Znamy składy młodych zawodników z USA oraz Reszty Świata

Foto: Flickr

Na liście zawodników, którzy wystąpią w meczu NBA Rising Stars, znaleźli się pretendenci do tytułu Rookie of The Year: Luka Doncić z Dallas Mavericks i Trae Young z Atlanta Hawks.

Dziesięcioro pierwszo i drugorocznych graczy NBA pochodzących z USA zagra z drużyną stworzoną z 10 młodych gwiazd najlepszej ligi świata urodzonych za granicą. Coroczny pokaz umiejętności młodych talentów odbędzie się 15 lutego w Charlotte w Północnej Karolinie.

Drużyna z USA z Trae Youngiem na czele składa się z takich zawodników jak obrońca Utah Jazz Donovan Mitchell, center Brooklyn Nets Jarrett Allen, para z Sacramento Kings Marvin Bagley III i De`Aaron Fox oraz duet z Los Angeles Lakers Lonzo Ball – Kyle Kuzma.

Drużynę Reszty Świata będą reprezentowali zawodnicy NBA pochodzący z czterech kontynentów. Oprócz Słoweńca Luki Doncicia w drużynie zagra także ubiegłoroczny Rookie of the Year Ben Simmons z Australii, atakujący Toronto Raptors OG Anunoby pochodzący z Wielkiej Brytanii oraz urodzony na Bahama center DeAndre Ayton.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 527 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*