NBA: Czy transfer Westbrooka to ostatnia bomba transferowa?

Foto: Flickr

Kiedy wszyscy myśleli, że to już koniec, wybuchła bomba transferowa, która rozwaliła głowy niektórym fanom NBA. Russel Westbrook przechodzi do Houston Rockets!

Ostatni poważny ruch w lidze nadszedł w czwartek wieczorem, kiedy Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował o transferze Westbrooka do Houston Rockets. W zamian za seryjnego zdobywcę triple-duoble Thunder dostanie Chrisa Paula oraz pakiety w następnych draftach.

Według Sama Amicka z The Athletic Paul może być wkrótcee bohaterem nasstępnego transferu. Tym razem trafi do Miami.

Duet Paul i Jimmy Buttler, który połączył by siły w Miami, z pewnością byłby interesujący. Trudno jednak analizować taką sytuację, ponieważ nie wiadomo czy Thumder dogada się z Heat. Z pewnością nie będzie to łatwe.

Jeśli Westbrook i James Harden zdołają się dogadać na parkiecie z Gordonem, Capelą, Tuckerem i innymi, to może się okazać, że rośnie kolejny wielki zespół aa zachodzie. Obaj koszykarze grali razem w OKC w latach 2009-2012.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 706 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*