Memphis Depay zostaje w Lyonie

Foto: Wikipedia

Memphis Depay nie zmieni klubu w tym okienku transferowym. Holender nie ukrywał, że liczy na przenosiny do większego klubu. Jest jednak zadowolony z faktu, że pozostanie w Lyonie.

24-letni zawodnik trafił do Olimpique w 2017 roku, kiedy to przeniósł się z Manchesteru United. Dobre występy w lidze francuskiej sprawiły, że wzrosło zainteresowanie piłkarzem ze strony większych klubów, między innymi AC Milan.

– Chciałbym zagrać jeszcze dla wielkiego klubu i zrobić krok naprzód. W tym momencie jestem jednak szczęśliwy w moim francuskim zespole – zaznaczył, sugerując, że nie żałuje pozostania w Lyonie.

– Zapewniam przy tym, że ostatnie wydarzenia nie wpłyną na moją grę. Gdy zacznie się liga, będę dawać z siebie sto procent – dodał Depay

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 372 artykuły
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*