F1: Nico Hulkenberg ładuje akumulatory przed Silverstone

Foto: Wikipedia

Nico Hulkenberg zamierza pozostawić za sobą swój rozczarowujący występ w GP Austrii musi przygotować się do jak najlepszego wyścigu podczas zbliżającego się Grand Prix Wielkiej Brytanii.

Po dwóch dobrych wyścigach w Kanadzie i we Francji Hulkenberg nie był w stanie utrzymać dobrego miejsca na Red Bull Ring zdobywając jedynie 13. pozycję, podczas gdy największy rywal Renault – McLaren zdobył punkty.

Hulkenberg cieszy się z wyścigu na Silverstone, ale nigdy nie zdobył punktów w Northamptonshire.

– Weekend w Austrii był rozczarowujący i mamy trochę pracy, aby upewnić się, że odzyskamy formę na Silverstone. Mieliśmy doskonały tydzień, aby wszystko ocenić, znaleźć rozwiązania i naładować akumulatory. Jestem pewien, że zespół wróci na Silverstone w pełni sił. Jest to tor, który lubię i będziemy się starali pokazać nasze prawdziwe tempo – powiedział Nico Hulkenberg zapytany o nadchodzące Grand Prix Wielkiej Brytanii.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 706 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*