De Gea negocjuje przedłużenie umowy z Manchesterem United. Będzie najlepiej zarabiającym Czerwonym Diabłem?

Foto: Flickr

Ole Gunnar Solskjaer ma nadzieję, że David De Gea powierzy swoją przyszłość Manchesterowi United i przedłuży kontrakt.

Hiszpański bramkarz przetrwał lekkie załamanie formy w zeszłym sezonie, ale klub wciąż chce, aby przedłużył swoją umowę na Old Trafford co najmniej o rok od obowiązującego kontraktu. De Gea domaga się warunków, które mogą uczynić z niego najlepiej opłacanego gracza w klubie. De Gea może zarabiać nawet 500 000 funtów tygodniowo.

Solskjaer, który w sobotę poprowadzi United w pierwszym przedsezonowym spotkaniu w australijskim Perth pozostaje dobrej myśli w związku z przedłużeniem umowy przez bramkarza.

– David ma lato, w którym negocjuje dalszy kontrakt. Mamy nadzieję, że wszystkie sprawy zostaną uporządkowane. Jestem pozytywnie nastawiony. Oczywiście mówiłem Davidowi wiele razy jak cieszę się, że mamy go w bramce – mówi Solskjaer.

Tymczasem oczekuje się, że Alexis Sanchez, który doznał kontuzji grając wraz z reprezentacją Chile w Copa America, wznowi treningi zgodnie z planem czyli po wakacjach.

– Nie sądzę, by uraz Alexisa był aż tak ciężki. Kiedy wróci za trzy tygodnie, spodziewam się, że będzie w stanie trenować od razu – powiedział trener Manchesteru United zapytany o przyszłość Alexisa Sancheza.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 706 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*