Allegri dumny z pozostania w Juventusie

Foto: Wikipedia

Massimiliano Allegri jest zadowolony z tego, że pozostał w Juventusie. Jest przekonany, że słusznie odrzucił ofertę z Realu Madryt.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu 50-letni trener miał możliwość poprowadzenia Arsenalu Londyn lub Realu Madryt. Los Blancos szukali następcy Zidane`a, jednak Allegri nie przyjął ch oferty.

– Odmówiłem Realowi Madryt, ponieważ obiecałem coś naszemu prezydentowi. Mój ogromy szacunek do Juventusu oraz dane słowo było powodem obrzucenia propozycji Realu, dla którego praca jest największym marzeniem każdego trenera – powiedział włoski szkoleniowiec.

– Byłbym okropnym hipokrytą gdybym powiedział, że nie byłem zaszczycony ofertą przejścia do największego klubu na świecie, ale jestem też całkowicie przekonany, że podjąłem właściwą decyzję.

– Czy jestem jak Buffon i Del Piero? Nie chcę być z nimi utożsamiany. Są to zawodnicy, którzy pisali historię Juvnentusu przez wiele lat, gdy ja jestem tu dopiero od czterech – dodał Allegri.

18 sierpnia Juventus zacznie nowy sezon Serie A od meczu z Chievo Werona.

Paweł Gębusiak
O Paweł Gębusiak 495 artykułów
Absolwent UWM w Olsztynie na kierunku Ekonomia, Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Polityka Społeczna oraz Politechniki Białostockiej na kierunku Informatyka. Mistrz Polski WPF 2018 w kulturystyce w kategorii Bodybuilding Disabled. Sportowiec z krwi i kości, pasjonat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*